Megosztás
 

 Scott Ashewood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Scott 'Diamond' Ashewood
Scott 'Diamond' Ashewood

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 1
TémanyitásTárgy: Scott Ashewood   Scott Ashewood EmptyHétf. Júl. 11, 2016 9:01 pm


Scott Ashewood

   

☛ Főkarakter: Scott 'Diamond' Ashewood
   ☛ Teljes név: Scott Ashewood
   ☛ Becenév: 'Diamond'
   ☛ Kor: 26
   ☛ Foglalkozás: Fejvadász/Különleges alakulat tagja - Mesterlövész
   ☛ PB: Scott Eastwood
   ☛ Faj: Ember
   ☛ Erő-érzékeny: Nem
   ☛ Csoport: Birodalmi (Bár inkább független szeret lenni...)


   
Tulajdonságok

   
☛ Belső:
Mikor a 'Birodalmi emberekről' beszélünk, valamiért mindig a negatív jellemzőiket hozzák fel: kapzsik, gyilkosok, zsarnokok, gonoszak. De vajon tényleg ők az abszolút gonosz? Mit is jelent az, hogy gonosz és jó? Lényegtelen, hisz ez csak az érme egy-egy oldala és gyakran elfelejtik, hogy réges-régen mindkettő egy tőből fakadt. Nincs jó gonosz nélkül és nincs gonosz jó nélkül. Miért is? Mert valami nagyfejes rájött, hogy így könnyebb mindenkit birka módjára fehérre vagy feketére osztani. Ha szavaimat megértetted hamar rájössz, milyen ember is vagyok én.
Ám de a kérésnek eleget tegyek és valami konkrétat is mondjak... szeretem kicsit a pénzt, a zseniális kütyüket no meg a női idomokat...na jó, nagyon szeretem őket, de a lényeg hogy azért dolgozom azt amit, mert valahogy meg kell élni ebben az őrült világban. Csöppet gyorsan és vakmerően cselekszem, sőt szentimentális is tudok lenni -természetesen ezt jól elrejtem mások előtt, inkább gyengeségként tartom számon-, de munka közben nincs nálam jobb. Sokan mondják, hogy beképzelt és nagyszájú vagyok emiatt az egoizmus miatt...de most komolyan: kit érdekel? Ha piszkosul jó vagyok, akkor azon nincs mit vitatni. Továbbá...Szeretem a sört és a finom szivarokat. Várj...Ez nem belső tulajdonság, igaz? Na fene...

   
☛ Külső:
Mi akar ez lenni? Hölgyeknek kedvcsináló? Egy fene...
Magasságom körülbelül 185 centiméterre tehető, mogyoróbarna hajjal és égszínkék szemekkel. Hajamat szeretem lazán oldalra túrni és általában túl lusta vagyok elmenni vele fodrászhoz, szóval gyakran megnő. A borbélyt meg nagyban kerülöm, szeretem ha egy erősebb borosta erősíti arcomat, kicsit komolyabb kinézetet kölcsönöz. A sok éves fejvadász kiképzéseim miatt elég sok kisebb-nagyobb heg borítja az izmos testem, de a nőknek bejön így nincs ínyemre eltüntetni őket sebészeti úton.
Ami ruházatomat illeti, általában a laza stílust kedvelem: hosszú, megerősített bőrkabát, egy remekül nyújtható farmer nadrág futás és akadályok átugrása végett, egy világos ing, esetleg egy pár bőrkesztyű. Persze munka közben nem szeretem ezt a feltűnő öltözetet, ilyenkor én is felvetem magamra egy speciálisan nekem készített birodalmi rohamosztagos páncélzatot.


   
Történetem
☛ Történet:
Előtörténet kifejtve IDE


   
Vissza az elejére Go down
 
Scott Ashewood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Készülő karakterek-
Ugrás: