Megosztás
 

 Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mer'dithe D. Yalmilew
Mer'dithe D. Yalmilew
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Diplomata/ pilóta
➣ : Kapcsolatkereső Jedi_s_creed_by_fsujs-d6vpqob
Tartózkodási hely : Valamelyik szegletében a galaxisnak
Hozzászólások : 21
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső EmptySzer. Jún. 29, 2016 3:20 pm

Jó most én keresem, de egyébként te fogsz engem keresni.

Apám talán sejti, hogy anyám valahol él és talán fel is kutatta és tudja, hogy én is létezem, de nem tudja hol vagyok igazából semmit nem tud rólam, ahogy anyám se tud semmit.

Szóval egy fejvadász keres, aki egy kevés információból próbál elkapni, ami már 18 éves nyom, ami annyi, hogy Alderaanon szült meg az vér szerinti anyám. Az apám elé kell vonszoljon a fejvadász, akinek talán tervei vannak velem. Amiről még én se tudok, de elég szép summát kapna tőle.
Ahogy egyre jobban a nyomomra bukkan annál inkább elbizonytalanítja, hogy helyes engem elfogni. Anyám titkos életébe is betekintést nyer, akiről én semmit nem tudok. Újat kellene húzni vele vagy sem? (anyám és nagyanyám rokonaival (ez a rész kidolgozás alatt áll kik és mik ők?))
A két vér szerinti szülőmet és rokonait ismerve csak, azért is nyomomra akar bukkanni, mert furdalja a kíváncsiság. Milyen a lány, akit keres? De a kíváncsiság veszélyt hordoz mindig magával.
Sok kérdés feltesz és csak azért akar megismerni, hogy eldöntse megérdemlem a szabadságot, vagy tényleg egy elmebeteg apához vigyen, aki annyit fizetne, hogy elél a fejvadász élete végig belőle bőségesen. Mindenki ilyen munkáról álmodozik. Ha átadja az apjának a lányt egy másik fél haragját kelti fel a fejvadász magára, de hogy kikét, hát azok maradjanak még árnyékban  és rejtőzködnek ott, még egy darabig.


Valami hasonlón gondolkodtam még semmi sem teljesen tiszta ezzel kapcsolatban, sok minden formálható. Nem mostani kapcsolatnak/szálnak gondolom egy később bejövőnek, aki összekuszálja az eseményeket Mer'dithe életében.
Vissza az elejére Go down
Neutrostorm
Neutrostorm
Birodalom szimpatizáns*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Ügynök
➣ : Kapcsolatkereső Tumblr_o7nttrWiWg1qii97qo3_250
Kor : 35
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 60
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső EmptyVas. Jún. 05, 2016 10:51 pm

***
Vissza az elejére Go down
 
Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Kezdetek :: Helpdesk-
Ugrás: