Megosztás
 

 A Negyedik Nővér és Sparkler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptyKedd Aug. 02, 2016 11:55 am

„Meghallgatom ezt a Mr. Sparklert.”

Ezaz baby, okos vagy te, nem csak Birodalmi. Szóval idejön, itt az ideje lenyomni a gombot és átutalni a pénzt Virdonnak. Ez az eszelős is ebből él, tehát bármi is lesz, sok mindent kockáztatott és akkor már legyen jó neki is. Na meg, hozzon még több hajót nekem… ugye-ugye.
- Készítsétek elő a lakosztályt, de kurva gyorsan. Ja, és mondd meg mindenkinek, hogy bárki, aki akár csúnyán is néz a vendégünkre, azt kilógatom a fényreklámra. Ha szerencséje van és a vendégünk nem nyírja ki. Szóval okosan, még ha ész nincs is hozzá, oké? – már ki is nyomom, nem kell nyugtázniuk. Általában, ha az életükről van szó, könnyedén megteszik amit kérek, mert tudják, hogy a legjobb sört itt mérik, a legtöbb pénzt itt kapják, szóval, mi is kéne ennél több? Ja, hogy én vagyok a góré, az lehet a legcsábítóbb. Elrohanok lefürödni, pedig még Nitro babának is ritkán szoktam, főleg, ha váratlanul érkezik. De lássam már a Birodalom, hogy milyen kurva rendes vagyok velük, amíg ők is velem, mondjuk ez mindenkire igaz. Ha a nő nem csinál jelenetet, és mondjuk még élve is hagy, na meg üzlet is lesz, hát akkor még meg is csókolom, ha akarja. Kevésbé hiszem ezt a verziót, de tudom, hogy most azért vigyáznom kell. Óvatosan, finoman és kecsesen, ahogy rám jellemző. Aktiválom a rejtett kamerákat, és a védelmi rendszert, csak a biztonság kedvéért. Nálam csak egy kurva nagy machete lesz a hátamra tűzve. Szóval lezuhanyzok, átöltözöm és beugrok a székbe, hogy élvezzem a kilátást. Jeleznek, hogy megjöttek, Woolsh egészen az ajtóig kíséri, majd beengedi a nőt. Megnézem magamnak… nem ül le, nem kapcsolja le a siasakját. Hmm, talán nem túl türelmes, de mindenesetre állva könnyebb fogadni az ellenséget is. Át kell néznem, hogy van-e nála valami jeladó, túlságosan könnyedén jött ide be… Az is lehet, hogy a hajóján van, aztán jelez egy idő múlva. Na, mindegy, egy pár percet váratom, hozok egy drágább bort, meg két tiszta(!) kristálypoharat, és belépek.
- Üdvözlöm nővér, szerény hajlékomban. Ben Sparkler, szolgálatára – a vércsevigyorom megkapja, az asztalra pedig lekerül a tálca. Ki is töltök két pohárral, rohadtul remélem, hogy megissza.
- Mindig nagy öröm az inkvizíciót a holdon látni, de nem tévesztette el a bolygót? A Huttok eggyel feljebb vannak – egy kis fricska is kell, a Birodalom egyelőre nem volt ostoba, hogy a Nal-Huttát, vagy a Nar-Shaddaat megtámadja. A Huttok sem kispályások, főleg, ha az anyabolygójukról van szó. Na, de leszarom őket, amíg engem nem zargatnak.
- Esetleg keres valakit, akinek két csápja van? – szélesebb lesz a vigyorom. Az információ akkor érkezett, amikor idefelé tartottam. Láttak itt egy twi’leket, aki lehet, hogy Jedi volt. Egyelőre ennyi, de már ez sem kis tény, ha azt nézzük, hogy ez az info röpke félóra alatt lett meg. A többi meg majd jön magától.
Vissza az elejére Go down
Negyedik Nővér
Negyedik Nővér
Inkvizítor*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Birodalmi Inkvizítor
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 36
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptySzomb. Júl. 30, 2016 10:48 pm

Veszek egy mély levegőt, ahogy a wookie nyökörögni kezd, és próbálok csak a droidra fókuszálni. Nem könnyű így sem az, hogy ne bosszantsam fel magamat, mindig utáltam a protokolldroidokat, olyan undorítóan programozták őket. Komolyan, egyszerűen kedvem lenne még akkor is visszakézből lekeverni neki, amikor nem a saját pofáját jártatja, csak fordít. Miért nem tudtak valami komolyabb személyiséget programozni neki? Na, mindegy.
Egy pár másodpercig figyelem a társaságot, azután egy könnyed mozdulattal leugrok a vadász tetejéről. Nem válaszolok arra, hogy mi a véleményem az őrzött dokkról, meg arról, hogy valaki olyan információkat kereskedik, amiknek a visszatartása árulás. A Coruscanton biztos, hogy azzal fizetnék egy ilyen ajánlatért, hogy kínzással kiszedek belőle mindent, amit tud, azután döntök róla, hogy élhet-e, de ez sajnos nem a Coruscant. Ez a terület még ellenséges, és nem akarok egy bűnbandával is szórakozni a vadászatom közben. Már ha ez vadászat, és az a twi'lek fickó tényleg itt van valahol.
– Meghallgatom ezt a Mr. Sparklert.– egy-egy pillantásra méltatom csak azokat, akik a dokkban bújnak meg, és hátrálnak arrébb. Nem tudom, hogy győztem vagy vesztettem volna, ha rám lőnek, csak azt tudom, hogy ők vesztettek volna. Remélem, hogy ez a bandavezér van annyira okos, hogy tudja, mivel járna, ha rátámadnának egyre a Birodalom ügynökei közül, esetleg meg is ölnék. Ha balszerencséjük van, akkor a Főinkvizítor maga jönne el, és felégetné az egész városrészt, és ez csak a kopogtatás lenne.
Kicsit meglepődök, hogy egy kantinába visznek, bár a bűnszervezetek a létező legkülönbözőbb helyekről futnak. Egy másik padawan mesélte még nagyon régen, hogy a mesterével illegális bordélyházat találtak egy játékbolt hátsó részén, és a játékbolt maga egyébként teljesen jól és legálisan működött. Persze, ez az álca lényege. Nar Shaddán viszont nincs szükség annyira álcára, aki nem rabszolga vagy bűnöző, olyan ritka, mint a vega rancor.
Szó nélkül belépek a rendkívül gazdagnak és meglepően tisztának tűnő szobába, amiben még Lady Caroval laktam néha. Soha nem voltak magas igényeim, de a szemem azért így is végigfuttatom a gazdagságon. Nem vágytam rá jediként, és nem vágyok rá most sem, mert mindig az jut eszembe, vajon hány életet kellett tönkretenni érte? Mindenesetre kuriózum, ritkán fordulok meg ilyen helyen, és nem egy ilyen helyet vártam.
Nem ülök le, nem veszem le a sisakom, csak az ablakhoz sétálok, és szó nélkül várom ezt a Mr. Sparklert.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptySzer. Júl. 27, 2016 2:40 pm

Woolsh nem egy ijedős természet, de amikor meghallotta Sparklertől, hogy ki elé kell mennie, kissé feszélyezni kezdte. Nem szerette a Birodalmat, sőt utálta, ráadásul ez a nő aki hamarosan kiszáll a hajóból egy Inkvizítor. Azok pedig nem arról híresek, hogy könyörületesek lennének, tehát a Császár érdekeit nagyon jól szolgálják. Az inkvizítor valamiért dühösnek látszik, a mellette levők pedig feszültek, kivéve a droidon, amin természetesen most sem látszik semmi, és ez így is van jól. Furcsa is lenne egy ijedős droid, bár Woolsh jókat röhögne rajta. Végül beszélni kezd a saját nyelvén, a droid pedig fordítani kezdi.
- Ben Sparkler mély üdvözletét küldi önnek asszonyom, és reméli melegelégedésére szolgál az őrzött dokk, ami a személyes fennhatósága alatt van. Így még egy Birodalmi inkvizítornak sincs félnivalója a holdon… már ami a hajóját illeti – köszörüli meg a torkát Woolsh, és gyorsan javít, a droid pedig fordít.
- Megelégedésére szolgálna, ha a Nővér, a fontos ittléte előtt meglátogatná őt, és a vezér akár információval is tud szolgálni Önnek. Igaz, ennek valószínűleg ára is lesz, de ez egy veszélyes hold, még egy olyan képzett tisztnek is, mint Ön, de biztosan meg tudnak majd egyezni – szól a vuki, és ciripeli a fordítást a droid. Eddig talán jól haladnak.
- Természetesen nem akar erőszakoskodni a vezérünk, csak ha ön is úgy gondolja, szívesen és biztonságban elkísérjük Önt hozzá. Amennyiben visszautasítani a kérést, sok sikert kíván önnek Mr. Sparkler – hajol meg vuki egy kissé, ezzel jelezvén, hogy véget ért a beszélgetés. Legalábbis ami őt illeti. Int egyet, és megmozdulnak a környező tereptárgyak, ahonnan egészen sok bandatag húzódik vissza, úgy néz ki, hogy ezzel is szeretnék mutatni a nőnek, hogy bár tartanak tőle, a vendégszeretetük legendás. Főleg, ha üzletről van szó. Eközben Sparkler magában dicséri a droidot, hogy a kutyaugatást ilyen szépen átfordította normális nyelvre.
Vissza az elejére Go down
Negyedik Nővér
Negyedik Nővér
Inkvizítor*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Birodalmi Inkvizítor
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 36
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptySzomb. Júl. 23, 2016 10:37 pm

– Ha öt percen belül nem leszek egy dokkban, jelezni fogom a helyi rendfenntartóknak, hogy akadályozza a Birodalmi hadsereg munkáját– nem kell válasz, nem kell éreznem az Erőn át azt, hogy a férfi végre nem fog félvárról venni. Persze, hazudtam a hovatartozásomról, de az igazság legalább ennyire ösztönző lett volna arra, hogy ne rabolja az időmet tovább. Ha a légierőhöz tartoznék, ahogy szerintem hiszi, legrosszabb esetben elvesztené az állását ezért a jó tíz percért, amit a légtérben körözök, így viszont kettészelhetném a testét anélkül, hogy bármit tehetne. Nem tervezem persze, ha nem ad rá indokot. Ezen a bolygón nem különösebben érdemes még rendet keresni, amíg a huttokat nem irtottuk ki innen.
Mire végre leszállok, már úgy mászok ki a TIE vadászból, hogy érzem, nagyon rövid türelemmel leszek ma megáldva. Ez csak tovább romlik, amikor rögtön látom, hogy várnak rám a hangárban, ránézésre fegyveresek. A sisak alatt különösen felszalad a szemöldököm, amikor meglátom az élükön a wookiet. Sosem szerettem a fajtájukat különösebben, mindig ellentmondásos volt számomra a jedik hozzáállása ezekhez a szőrös barbárokhoz. Miért kéne tolerálni egy olyan kultúrát, ami az erőszakra épül? Emlékszem, amikor fogva tartottak, szinte minden játékot, amit játszottak az őrök, a fizikailag erősebb nyert meg. Semmi nem számít nekik, csak az erő. Nos, akkor ma rossz lóra tettek, ha ki akarnak rabolni.
– Mit akartok?– megállok a TIE vadász tetejét, a hangom nem különösebben fenyegető, de nem is feltétlenül az a célom, hogy megijesszem őket. Ha balhét akarnak, megkapják, csak azt kell még eldöntenem, hogy feldaraboljam őket, vagy visszaszálljak a gépbe, ami ellen a kézifegyvereik teljesen hatástalanok, és tépjem darabokra mindet a fedélzeti fegyverekkel. Azt hiszem, hogy az utóbbi, rég nem lőttem semmire. Ettől függetlenül megnyomok egyet a sok gomb közül az alkaromon, ami azonnal megjeleníti a pozíciómat a közeli birodalmi térképeken. Bizonyára vannak a környéken katonák, ha bármilyen banda nyíltan megtámad valakit, aki a birodalmi címert viseli, az ostoba. Csak azért vannak még életben, mert az Uralkodó keresi a megoldást a Hold totális pacifikálására anélkül, hogy csak simán lebombázná a légkörből. Valószínű a lázadók oldalára lökné a huttokat, és jobb lenne külön leszámolni velük, de amúgy sem túl nehéz megtalálni néhány óriáscsigát, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptyVas. Júl. 17, 2016 8:47 pm

A hozzászólás nem „Kazinczy nyelvezeten” fogalmazódott… (0-18+ lehet választani)

A mai nap eddig eléggé nyugodt. A versenyek szépen zajlanak, a bevétel se nem rossz eddig, se nem túl jó, de azért nagy okom nem lehet a panaszra. Valaki megtisztelt minket és ma viszonylag tiszta a levegő is, a savas és mérgező esők is kerülik a körzetemet. Erre lenne kitalálni majd valamit, hátha még valami értelmes dolog is van a világban. Hallottam már drága légszűrőkről és olyan levegőről, ami nagyon tiszta, de az nem ezen a bolygón van. Vajon szállítható? Érdemes lenne beruházni a luxusrészlegbe egy ilyet, már, ha megéri. Egy egész körzetre valót úgysem tudnék megfizetni és minek is? Ezekre a szerencsétlen parazitákra még jó levegő is jusson? Ugyan már, de a vendégeim, már a komolyabbak biztosan értékelnék, mint például Nitro baba. De ma ő sem jelentkezett be a csengő-bongó hangján, hogy úgy meglátogatna, így tényleg minden nyugodt. Nem szeretem, ha semmi sem történik, mert akkor valami történni fog. Valami nagy balhé, vagy halál… általában az utóbbi. A holokamerák előtt nézegetem a bárban zajló eseményeket most is, mondhatni unatkozom. Lehet, hogy beszállok a következő öklös menetbe, mert látom, hogy a csápos fickó – számomra ismeretlen fajú – szétver mindenkit, és ezt nem tűrhetem. Valami macskaszerű, legalábbis a fejéből kiindulva, de csápjai is vannak. Az is lehet, hogy valami kísérleti egyed, és itt próbálják tesztelni, ahol a legmenőbb öklözők nyomják illegálisan. Még szép, majd unalmas szarokkal tömöm tele a hangárjaimat, nem?
Hirtelen eltűnik a holokamerák képe és egy ismerős arc úszik be, egy Togrutáé. Ő az egyik bolygóvédelmi cégnél dolgozik, meg persze nekem szállít vendégeket… úgy értem, azén hangárjaimba szállnak le azok, akiknek ott kell leszállniuk, gondolom, ezt mindenki érti. Mivel ma nem számítottam senkire, eléggé meglep a megjelenése, főleg, hogy az „akkor jelentkezz be ezen a csatornán, ha nagy baj van” vonalon jelenik meg a képe. Eddig kétszer volt ilyen és úgy látom kissé ideges is.
- Na, lökjed Virdonn – kíváncsiságom határtalan, keményen nézem a holoképet, ahol a fickó sutyiorogva beszélni kezd.
- Az imént kért leszállási engedélyt a szektorodba egy fura hajó, aminek a kódja FS-01221. Még feltartom egy kicsit, de mindenképpen nálad fog landolni. Figyelj, ne szarakodj vele, mert… – nem hagyom, hogy végigmondja, mert utálom a rébuszokat. Mondja, hogy Palpatine Császár akar meglátogatni, azt kussoljon el.
- Kussoljál, ki a fickó? – közben már jár is a kezem és pötyögtetem be holosztrádán a kódot, de egyelőre nem adja ki.
- Nem fickó, nő – mondja idegesen, majd látom, hogy pislog miden felé, mintha félne a lebukástól. – Na, mi legyen, fogadod, vagy menjen egy semlegesbe? – kérdezi türelmetlenül, amikor is megáll a keresés és kidobja a hajót.
- Mi a fasz? Küld a CG-27-esbe, kiküldök elé valakit, akit nem fog kinyírni egyből. Tudod a célját? – kérdezem, bár pozitív választ nem várok.
- Dehogy – és megszakítja a vonalat. Felpattanok és a fülrádiómhoz nyúlok.
- Woolsh, kaparj össze egy fogadóbizottságot és menjetek a 27-esbe. A droid is menjen, neki van protokoll ismerete. Hozzátok ide valahogy a nőt, mondjátok, hogy várom és információval is szolgálhatok. Volt valami mostanában, valami furcsa, mondjuk egy kibaszott jedi? – annyit én is tudok az inkvizítorokról, hogy jediket üldöznek jobbára. Persze kapom is a választ és szerencsére a holofordító alatta feliratozza az ugatását.
- Jól van, küldjél ki mindenkit, hogy keressenek jedit, vagy valami infót róla, mire a kisasszony idejön. Ha nem találtok semmit, megdöglötök, velem együtt – bontom a vonalat, és gyorsan elindulok rendbe szedni magam. Mégiscsak egy olyan személy jön, akit illik normálisan fogadni. Most de kurva jó lenne az a légszűrő, meg a hegyi levegő bassza meg.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler EmptyVas. Júl. 17, 2016 8:46 pm

###


A hozzászólást Ben Sparkler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 17, 2016 8:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: A Negyedik Nővér és Sparkler   A Negyedik Nővér és Sparkler Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Negyedik Nővér és Sparkler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Játéktér :: Világűr :: Ismert galaxisok :: Független bolygók-
Ugrás: