Megosztás
 

 Red Fist

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Red Fist
Red Fist

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Rohamosztagos
Hozzászólások : 1
TémanyitásTárgy: Red Fist   Red Fist EmptySzer. Jún. 29, 2016 7:24 pm


RY9306 Roy Carter

☛ Főkarakter: Név IDE
☛ Teljes név: Roy Careter - Rohamosztagos kód: RY9306
☛ Becenév: Red Fist
☛ Kor: 25
☛ Foglalkozás: Rohamosztagos
☛ PB: -
☛ Faj: Klón
☛ Erő-érzékeny: Nem
☛ Csoport: Birodalom



Tulajdonságok:
Jellem
Higgadt, körültekintő klón. Egy csatában nem fejjel rohan neki a falnak, hanem alaposan feltérképezni az adott szituációt, majd a lehető leghatékonyabban próbálja meg elvégezni a kiszabott feladatot. Rendkívül jó a memóriája és az elemző képessége, ennek hála több sikeres csatát is megjárt.
Míg a harcokban higgadt, addig a magánéletben (már amennyire egy rohamosztagosnak lehet magánélete) a társaival szeret viccelődni és kiengedni a gőzt.

Kinézet:
Roy Carter, de szólítsuk inkább csak a becenevén, Red Fist, páncélzaza alatt kinézete nem különbözik egy átlagos klónétól melyet Jango Fettből készítettek, ámbár illik megemlíteni, hogy az utolsó szériában alkották meg az említett fejvadászból, ezért is ilyen fiatal. Páncélzata már némileg eltér a megszokott fehér stílustól, ugyanis maszkja légző nyílásánál, jobb vállánál, mellkasán valamint lágyéka tájékán vérvörös sávok teszik élettelibbé a halott, monoton fehér színt.

Történetem:
Történetem nemsokkal születésem, pontosabban fogalmazva megalkotásom után nemsokkal kezdődött. Mint megalkotott klónoknak, kiknek eleinte a Galaktikus Köztársaságot, későbbiekben a Birodalmat és vele együtt az uralkodót hivatottak szolgálni, nagyon komoly, intenzív neveltetésen, oktatáson és kiképzések hadán kellett keresztülesnünk. Visszaemlékszem, cseppet sem volt könnyű az első próbatételünk, az oktatás sem. Miután elértük hatodik életévünket, és alkalmasnak találtak minket, iskolapadba dugtak, hogy felkészüljünk a ránk váró nehéz sorsra. Magunkba kellett szívni a matematikát, fizikát, társadalomtudományt, a nyelvet, valamint ami engem a legjobban érdekelt, a történelmet.
Habár kortársaimnak valamiért nehézkesen ment ez a tantárgy, számomra igencsak érdekfeszítő volt mindat amit tanultunk, történelmi eseményeg, csaták, győztesek. Szerettem tanulni a régmúlt csatákról, azok taktikai felállásairól, elkövetett hibákról és meglepő hadmozdulatokról. Tanítóim már ekkor felfigyeltek arra, hogy társaimhoz képest taktikai érzékem jobb, fejlettebb, mindazok ellenére, hogy a többi tantárgyban nem nagyon jeleskedtem, de sikerült egyik diáktársamnak köszönhetően sikeresen venni a vizsgákat. Bob volt a neve annak a diáknak aki segített nekem és barátomnak nevezhettem.
Vissza az elejére Go down
 
Red Fist
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Készülő karakterek-
Ugrás: