Megosztás
 

 Kal'ir Dunar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hael sa-Khal
Hael sa-Khal
Sith

a legfontosabb részletek
➣ : Kal'ir Dunar Tumblr_nx3pad4FW41uxty5go3_500
Hozzászólások : 51
TémanyitásTárgy: Re: Kal'ir Dunar   Kal'ir Dunar EmptyKedd Júl. 05, 2016 11:56 pm


Elfogadva

Kedves Kal'ir!

Ez aztán a jó és részletes előtörténet! Már ránézésre sejtettem, hogy nem vagy egy kis senki alak, de az olvasottak... Minden elismerésem. Egy ilyen karakter kemény dió, de főképp érdekes. Beépülni a Lázadók közé? Nem semmi küldetés. Kíváncsi vagyok, ezt hogy sikerül majd a játéktéren kivitelezni.
Örülök, hogy itt vagy, feldobod egy kicsit a Lázadók "nyugalmas" napjait Kal'ir Dunar 3378238891

Avatárt nem tudsz foglalni, de attól még igényeld az elfogadott ET - nem humanoid karakterért - járó 80 pontot és szabad előtted az út!
Vissza az elejére Go down
Kal'ir Dunar
Kal'ir Dunar
Birodalom szimpatizáns

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Birodalmi Ügynök
➣ : Kal'ir Dunar 30k7t6o
Hozzászólások : 4
TémanyitásTárgy: Kal'ir Dunar   Kal'ir Dunar EmptyKedd Júl. 05, 2016 11:22 pm


Kal'ir Dunar

☛ Főkarakter: Kal'ir Dunar
☛ Teljes név: Kal'ir Dunar
☛ Becenév: Kal
☛ Kor: 34
☛ Foglalkozás: Birodalmi különleges ügynök
☛ PB: -
☛ Faj: Kel Dor
☛ Erő-érzékeny: Nem
☛ Csoport: Birodalom


Tulajdonságok

☛ Belső:
Nyugodt, megfontolt, ami követelmény a munkájában. Maximalista, minden feladatát a lehető legtökéletesebben próbálja meg elvégezni. Az erő-használókat megveti, a sitheket ugyanúgy, mint a jediket. De ezeket a tulajdonságait alakíthatja, ha a feladat úgy kívánja. Az ölés a munkája; előbb kérdez, aztán lő. Minden szálat elvág, ami hozzá köthető. A parancsokat szó nélkül követi, amennyiben nem öngyilkosságok, de legtöbbször önállóan dolgozik, ezért ha úgy véli szükséges, felülírja azokat. Az egyetlen állandó kapcsolata az ügynökök vezetője, a birodalmi Őrző.

☛ Külső:
183 centi magas Kel Dor férfi. Fényviszonyoktól függően a világos barnától a halvány vörösig változhat bőre. Legtöbb fajtársához hasonlóan fekete szemeit arca nagy részével együtt hélium hiányos környezetben antiox maszk takarja, ami védi az oxigén káros hatásaitól, miközben ellátja Dorin gázzal és héliummal. Ez elősegíti munkájában is, mivel a maszk vastag bőrével párosítva akár egy óráig is megvédheti az űr viszontagságaival szemben és arcát is eltakarja a kutató tekintetek elől. A Birodalmi kiképzésnek hála ereje elérte a faji maximumot, sok embert is túlszárnyal, reflexekben és gyorsaságban pedig kevesen tesznek túl rajta, akik nem erőhasználók, vagy képzett Kel Dorok.


Történetem
☛ Történet:
Szabályos légzés ki, be. A szabályos légzésen múlik az egész. Be. Megérkezik a sikló. Ki. Kiszáll. Be. Táskát váltanak. Ki. Beszáll. Be. Elmegy. Ki. Meghúzom a ravaszt.

– Kal'ir Dunar, birodalmi ügynök. Jelezzen, amennyiben bármilyen adathoz hozzáfűznivalója lenne. – Megszokott udvariaskodás. A fontos akciók előtti leltárazás. Két ilyen volt eddig, mindkettő új kihívásokkal kecsegtetett. És meg is adták. Az első egy puccs elhárítása volt, a második egy félreeső bányászkolónia lázadásának elfojtása. Eseménydús volt a Galaktikus Birodalom első születésnapjáig vezető út. A Birodalom kegyetlenül eltiport minden ellenállást, ám ehhez olyanok kellettek, mint én. Ezt az előttem ülő százados is jól tudta. Droidként kezdte darálni az adatokat –  A Dorianon született, Dor'shanban. Kel Dor. – mondta a szokásos, szinte észrevehetetlen undorral – Szülei ismeretlenek. Katonai iskolába járt. Osztályelső volt az elméleti órákon és a legtöbb gyakorlatin is. 20 évesen belépett a Coruscanti Biztonsági Erőkbe. Kisebb bűnözőket kapott el és juttatott börtönbe. 24 évesen, miután befejezte kommandós kiképzését, áthelyezték a különleges osztaghoz, ahol szóvá tették hidegvérűségét, majd előléptették osztagparancsnokká, miután az aktában olvasható akcióban terroristák az eredeti parancsnokot lelőtték, egy másik személy pedig súlyosan megsérült, ám az ügynök átvette a parancsnokságot, két másik társával kivitette a sérültet, ő pedig negyedik társával megtisztította az illusztráción szereplő épületet. – egy ujjmozdulat és a hologram átvált a kétemeletes épületre – Figyelemre méltó teljesítmény, miután a 26 támadóból még 21 sértetlen volt.
– Szerencséjük volt. – válaszoltam – Nekünk viszont több volt, mint szerencsénk: A1-es Merr Sonn hődetonátor. Egy, 20 méteres hatókörre állítva elég volt, hogy 14 ellenséget ártalmatlanítson...
– Ezzel viszont – szólt közbe a tiszt – az épület egyharmadát lerombolták, amit meg kellett volna akadályozniuk.
–...4-en könnyebben megsérültek, a maradék 3 pedig megadta magát. – fejeztem be zavartalanul. A századosi rang már hetek óta nem jelent felettest számomra, így akción kívül megengedek magamnak ilyen „kihágásokat”.
– Tehát, – folytatta – további két évig dolgozott a Coruscanton, majd a klón háborúk kezdetekor belépett a Galaktikus Köztársaság hadseregébe, ám a háborúban csupán alacsonyabb rendű feladatokat kapott. Néhány kisebb tűzpárbajban vett részt, de a harc legnagyobb részét a klónok végezték.
– A jedik árulásáig.
– Pontosan. Maga lelőtt két jedit. Az egyikük jedi lovag volt. Ilyen teljesítményt nem sokan könyvelhetnek el maguknak. Elmondaná, hogy hogyan történt?
– Nos, amikor megkaptuk a parancsot, miszerint a jedik elárulták a Köztársaságot és el kell távolítani őket, éppen egy kisebb, félreeső állomás étkezőjében voltam az állomás teljes személyzetével. Aznap rajtam kívül három másik katona volt. A padawant már fejbe lőttem, ők hárman pedig tüzelni kezdtek a lovagra mire az feleszmélt. Eltalálták a fegyverforgató kezét, de ez nem volt elég, egy pillanat alatt átszökkent hozzánk, kardját bal kezében fogva és egy csapással kettémetszette két társamat. Én és a másik, még élő katona már célra tartottunk, amikor egy második suhintással lerepítette mindkettő fegyver csövét, majd engem hátrarepített egy kézmozdulattal, egy másik mozdulattal pedig levágta a katona fejét. Az én szerencsém az volt, hogy a civilek közé repültem és a pisztolyom még működőképes volt. A jedi keresni kezdett a tömegben, de kimerült volt, sérült és a tömeg nagy volt, így könnyen elkerülhettem. Hamarosan letérdelt padawanja holtteste mellé. Mögé lopakodtam, miközben hiún úgy gondoltam, hogy túlságosan el van foglalva a hullával, majd felemeltem a pisztolyomat. Megperdült és kirepítette a kezemből. Egy pillanatra diadalittas volt a tekintete, de arra a pillanatra a pisztolyra kellett koncentrálnia és nem számolt azzal, hogy gyorsabb vagyok egy átlag embernél. A két Merr Sonn gránát, amit mindig magamnál tartok nem először mentette meg az életemet. Elhajítottam őket két különböző ívben, miközben előhúztam egyik halott társam pisztolyát. Mindkét gránátot megállította, de éppen elég dolga akadt, hogy ne tudja megállítani a lövedékeket. – Gyorsan észbe kaptam. Túlságosan elmerengtem. Hiba. A tiszt felhúzott szemöldökkel figyelt.
– Igen?
– A jedi felrobbant.
Az asztal végén felmordult egy köpenyes lény, az arcát csuklya takarta. Eddig nem szólalt meg és úgy tűnt, most se fejti ki véleményét.
– Valóban. Elég maradvány maradt, hogy igazolják magát, bármilyen hihetetlen történetnek tűnik is. A következő évben, a Birodalom kikiáltása után e tettéért felvették magát a különleges egységbe. A Birodalom ügynöke lett. Ezután kisebb feladatokat kapott a galaxis több bolygóján. Mivel ezeket hibátlanul végezte, előléptették őrmesterré és megkapott egy beépített megbízatást, miután puccsgyanússá vált egy katonai csoport. Mondja el, hogy történt?
– Egy 42 fős szakasz volt a puccs kitervelője, akik mindig más-más raktárépületben gyűltek össze minden második héten. Beépültem közéjük, információt szereztem és szivárogtattam ki. Egyetlen ember gyanakodott, de nyomokat hintettem el, miszerint ő akar kilépni és elárulni a szakaszt. Hamarosan „baleset” történt vele. Ezután már senki sem gyanakodott rám, így zavartalanul folytathattam a munkám. Amint közeledett a nap, amikorra kitűzték az eseményt, felvették velem a kapcsolatot: két héttel az időpont előtt el kellett intéznem mind a 41 embert. Egyszerű volt; először kiszedtem az egyik emberből, hogy melyik raktár lesz a következő és robbanóanyagokat helyeztem el az épület központi tartóelemeinél, a kijáratoknál és ahol a tömeg összegyűlhetett, a padló alá. Ezután már csak figyelnem kellett, hogy mindenki megérkezzen, és megnyomni egy gombot a detonátoron. A robbanás megtette a hatását, az árulók halottak voltak, mire felszállt a füst.
– Ezért előléptették hadnaggyá és egy hónappal később megkapta a következő feladatát; egy bányászkolónia lázadásának leverését. Részletezze!
– A Codrea bányászkolóniáról jelentették, hogy zavargások kezdődtek. Az adások megszakadtak, így okunk volt feltételezni, hogy az ottani néhány fős helyőrséget elfogták, vagy megölték. Engem küldtek, hogy oldjam meg a helyzetet. Látótávolságon kívül érkeztem meg az űrhajómmal. Dzsungelbolygó volt. Elbújtam egy dombon, amiről rá lehetett látni a kolóniára. Kicsi volt, 20 épületből 15 lakóépület. 50-60 ember élhetett bennük. Az emberek közül kilógtam volna, ezért a beépülést elvetettem. Megvártam az estét és belopakodtam a kolóniára. A két őr, akik kint maradtak a vadvilágot figyelni, már elaludtak. Nem veszélyes bolygó. A második épületben volt a börtönhelyiség. Ott találtam meg a 4 rohamosztagost. Két őr volt a zárka előtt ülve, de egymásra figyeltek, így egyszerű volt az egyiket nyakszirten ütnöm, a másik fejét pedig hátralökni a falnak. Kiszabadítottam a rohamosztagosokat, akik elvették a két őrtől az E–11-eket. Még kettő hiányzott és négy SE–11r oldalfegyver. Mire kiértünk, már vártak minket. A rohamosztagosok elöl mentek, ezért én talpon maradtam, de rájuk 4 lázadó ugrott és kezdték el verni őket. Nem volt sok esélyük, gyorsan lelökték magukról a katonák őket, de a fegyvertelen katonák így is könnyebben megsérültek. Egyet-kettőt meg kellett lőni, hogy lent maradjanak, de a két sérült betuszkolta őket a fogdába. A következő épületben, ahol a fegyverek voltak, még nem vették észre, hogy a kinti őrszemeket elintéztük, így könnyen bejutottunk. 6-an voltak bent. Nem voltak katonák, ezért gyorsan sikerült egyesével ártalmatlanítani őket és visszaszerezni a fegyvereket. Két rövidebb tűzharc alakult ki, de csak az egyik rohamosztagos sérült meg. Ezek után a maradék, aki lázadozott, feladta magát. – fejeztem be
– Ezután ott maradt a rendfenntartók érkezéséig, majd visszarendelték. Azóta előléptették századossá, de nem volt új küldetése. Nos, Lord Zilnek van egy munkája a maga számára.
A csuklyás alak fordult felém.
– Az utóbbi egy évben nyújtott teljesítményének hála maga kapta a feladatot, miszerint beépül egy bizonyos Lázadó sejt osztagába. Erőhasználók vannak ebben a sejtben. Hozza el nekem ezeket az erőhasználókat és közben okozzon annyi kárt a Lázadó sejtben, amennyire lehetősége adódik. Holnap reggel indul egy űrbázisra, ahol találkozni fog a kapcsolatával, egy Aleron Brawith nevű emberrel, aki elintézi, hogy találkozzon a Lázadókkal. Nem tudjuk, pontosan hol vannak, de ő eljuttatja magát oda. Lelépni.


Vissza az elejére Go down
 
Kal'ir Dunar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Birodalmiak-
Ugrás: