Megosztás
 

 Zenobia Furtun'lis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zenobia Furtun'lis
Zenobia Furtun'lis

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : ÚTJÁT KERESŐ
Tartózkodási hely : Eldorado
Hozzászólások : 2
TémanyitásTárgy: Zenobia Furtun'lis   Zenobia Furtun'lis EmptyPént. Júl. 08, 2016 10:40 pm


Zenobia Furtun'lis

☛ Főkarakter: Yalmilew
☛ Teljes név: Zenobia Illyria Bilabis Kamiltks Furtun'lis
☛ Becenév: Bluesunny, Labitor,
☛ Kor: nincs számon tartva
☛ Foglalkozás: volt foglalkozás az erő egyensúly őrzése. Útját kereső
☛ PB: Amy Acker, de változhat amint az erő útjai elérik őt.
☛ Faj: Ambrozian
☛ Erő-érzékeny: Igen, a végletekig
☛ Csoport: Semleges


Tulajdonságok

☛ Belső:
Jellem kifejtve IDE

☛ Külső:
Nem tudom, hogy néztem ki az elmúlt évszázadokban, csak azt tudom hogy nem emlékszem  és most nem láttok. Nem látom magam. Visszanyertem fájdalmasan egy olyan külsőmet, ami esendő. Fáj visszaemlékeznem, bármire is. Szüleim arcára és régi kinézetemre. Egy barna hajú esendő lányra, aki a haját változtat minden egyes ceremónia alkalmára. Vékony testalkatú vézna kis csaj voltam. Most nem tudom mivé váltam talán visszaalakultam. Csak azt tudom, fáj és hiányzik az, amit voltam, mert úgy hatalmas voltam.


Történetem
☛ Történet:
Több milliárdan haltak meg. Éreztem, ahogy kihuny az élet belőlük és én újra valami gyengévé válok. Ki voltam azt nem tudom. Csak "Milan"-ra emlékeszem, aki visszatértem után fogadott és megmentett a fagy haláltól. Nem mesélte el, hogy honnan hozott vissza. A vad űrben hol talált rám és kóvályogtam évszázadokon keresztül. A fájdalmat éreztem, amit magamnak okoztam és milliárdok pusztulásához vezetett. Az erő felemésztette elmémet és talán testemet is. Az orvos droid szerint visszakapom a látásom és megint normális lehetek. De mi a normális? Nekem az életem az Erőből fakadt.


Vissza az elejére Go down
 
Zenobia Furtun'lis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Készülő karakterek-
Ugrás: