Megosztás
 

 Ben Sparkler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: Ben Sparkler   Ben Sparkler EmptyPént. Júl. 15, 2016 8:11 pm


Elfogadva

"Kedves" Sparkler!

Hol is kezdjem? A jellemnél még voltak illúzióim, még ha nem is éppen romantikusak, de megfogant bennem a gondolat: "ez a pasas annyira nem is vészes, talán az emeleten is minden oké". Ahogy azonban az előtörténeted olvasásába kezdtem, szétromboltál minden hiú reményt törékeny lelkemben. :D
Ugyanakkor épp emiatt vagy zseniális. Pontosan olyan, amilyennek Sparklert elképzeltem, csak kicsit eszelősebb. Alig várom, hogy teszteljem a türelmedet, ami eddig senkinek sem ment túl jól (legalábbis a "Pofát alapba" vagy a "Lődd le" utasítások erre engednek következtetni), de szeretem a magadfajta kihívásokat. Nincs mit tenni. Káros szenvedély.  Ben Sparkler 2882664624
Nem is szaporítom tovább a szót, tetszik a lapod, a választékosan megfogalmazott előtörténet, így részemről megy a pipa és írlak is fel az "Akiket ki fogok készíteni a játéktéren"-listámra.

Ui.: Ne feledd, simivel nálam bármit el lehet érni! (Majdnem bármit.) :"D

Foglalózz, igényeld a 30 pontot és hass, alkoss, gyarapíts! :D
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Ben Sparkler   Ben Sparkler EmptyPént. Júl. 15, 2016 7:25 pm


Ben Sparkler

☛ Főkarakter: Jorel Fenn
☛ Teljes név: Ben Sparkler
☛ Becenév: Ne becézz -.-
☛ Kor: 43
☛ Foglalkozás: Bandavezér, Véres Kések
☛ PB: Peter Mensah
☛ Faj: Ember
☛ Erő-érzékeny: Igen, de nem tud róla
☛ Csoport: Semlegesek


Tulajdonságok

☛ Belső:
Határozott, ravasz, a saját érdekeit teszi mindenkié elé, nyilvánvalóan ezért él még. Egyébként nem nagyon érti a tréfát, nem nagyon ismer kegyelmet, az élet ugyanis erre tanította. Valamiért jó érzékkel nyúl bele az üzletekbe - ez valószínűleg az Erő-érzékenység teszi -, ízlése kifinomult. No, nem az öltözködés terén, de valószínűleg csak a hely sajátossága miatt. A kuncsaftjaival mindaddig hűséges, amíg azok el nem árulják. Durva, erőszakos, de ha a helyzet megkívánja, tud normálisan is viselkedni. Ezt általában üzletkötéskor szokták látni az emberek és egyéb lények.

☛ Külső:
Sötét bőrű, kopasz, kék szemű, 191 cm magas középkorú férfi. Hegek borítják a testét, aki látná, de csak keveseknek és azoknak adatik meg, akik lefekszenek vele, néha azoknak sem. Megjelenése erőt sugároz, ahogy a mozdulatai is az évek alatt a parancsolgatáshoz szoktak. Általában bőrszerkóban van, az ahhoz járók kemény katonai bakanccsal, ami nem tiszta, csak egy fokkal, mint másoké. De mi tiszta az alsóvárosban?


Történetem
☛ Történet:
16+

A Bloody Mary külön lakosztályában ülünk a szürke egyenruhás Birodalmival. Élre vasalt ruházata és a pár pötty rajta jelzi, hogy nem a legócskább ügynöküket küldték. Mégis belement, hogy itt fogadjam, hazai pályán, szóval vagy magabiztos, vagy bízik a rendszerben, esetleg hülye. Az utóbbira tippelek. Mögöttem a két Stereb testőr, az ajtóban a vuki, és mi ketten. Kényelmesen hátradőlve a lábamat az asztalra vágva hallgatom a nagy sztorit, miszerint a Birodalom itt rendet fog tenni. A körmömet rágva figyelem a szövegét, ahogy hadovál, hogy 2 nap múlva, ha nem teljesítjük a feltételeiket, akkor egy Birodalmi osztag leszáll és elveszi, ami az övé. Magyarul valami helyőrséget akarnak ide szervezni, és pont az én cantinám a célpont, mert stratégiailag nagyon jó helyen van. Ez felettébb érdekes, kurvára nem gondoltam volna, hogy pont ide építettem. Várok még egy kicsit és látványosan unva a beszédét, töltök még magamnak.
- Érti akkor Sparkler?
- Ja, én értem. A huttok mit szóltak? Feltételezem előbb oda ment kérdezősködni.
- A huttok bűnözők és ki fogjuk űzni innen őket - mondja, én pedig megtapsolom egy kicsit.
- Feltételezem az én helyemre épülő kiinduló bázis felépülte után.
- Látom, vág az esze, Sparkler – elégedett mosolyt küld ki a képére, és hallom, ahogy az embereim susorognak mögöttem. Kivéve a vuki, az úgyis csak vonyítani meg lőni tud, de ő kivételesen kussol.
- Pofát alapba – nézek egy pillanatra hátra féloldalasan, a Sterebek megteszik, amit kérek.
- Hát, akkor most én mesélek, mielőtt megállapodnánk – nézek egy vércsemosollyal a fickóra, de aztán az is eltűnik csodálatos arcomról.
- Szóóóval, én itt nőttem fel. Apám ennek a bandának volt a tagja, meg anyám is aztán tudja, hogy szokott ez lenni. Standard 100 évenként megszületik egy helyi csillag, aki most én lettem. Tanítgattak, meg minden a helyi szokásokra. Például olyanra, hogy nem fenyegetünk meg bandavezéreket. Sem a sajátunkat, sem a másokét, mert annak könnyen az a vége, hogy egyesülhetünk az Erőben. Tudja a Jedik így mondták régen, de sajnos az árulásuk… na mindegy, nem magyarázom magának – mivel kezd kiszáradni a szám, finoman belekortyolok a borba. Mennyei, mint egy szexi twil’ek segge, főleg, ha nekem műsorozik.
- Sparkler, nem érdekel az életrajza, csak adja meg a választ.
- Figyeljen hadnagy, mindenképpen elmondom. Én is meghallgattam magát, pedig nagyon unalmasan tud előadni. Az már csak magától függ, hogy meghallgatja-e, vagy a hullájának mesélem el – egyáltalán nem fenyegető a hangom, csak tényként közlöm a dolgokat.
- Fenyeget? Én a Birodalom… - egy kézlegyintéssel elhallgattatom, miközben még az előző megszólalásomon röhög az egyik Stereb.
- Lődd le – intek a fejemmel a vukinak, a Sterebek száma megfeleződik, ahogy elhallgat, az idegesítő vinnyogásával együt.
- Hívj be mást Woosh, ezt meg dobd ki – a hadnagy csak figyel, de láthatóan feszültebb lesz, miközben a vuki felnyalábolja a testet és kimegy.
- Nem szoktam fenyegetni – közlöm a fickóval, aki feláll, hogy távozik. Talán tönkrementek az idegei, vagy tényleg egy fasz és nem érti, hogy most bizony meghallgatja Ben Sparkler sztoriját. Legalább megtudom, hogy jó könyvet lehetne-e belőle írni, vagy nem.
- Üljön vissza, vagy maga lesz a következő – ezzel a lendülettel kiteszem a WESTAR-34-est az asztalra a csövével a birodalmi felé. Úgy néz ki, hogy gondolkodik egy pár pillanatig, majd visszaül. Szerintem azt sem tudja, hogy mivel néz farkasszemet, habár az ujjam nincs a ravaszon, mivel a kezem visszatért a borospohárhoz. Kurva nehéz és drága volt beszerezni, az egyik kincsemet, de most már az enyém. De térjünk vissza BiroHadnagyra.
- Szóval talán nyolcévesen gyilkoltam először. Hát egy nő volt szegény, de a Pusztítók gangjébe tartozott és pont rám célzott. Én voltam a gyorsabb. Anyámék nem élték túl, de annyira nem zavart, mert rohadt kis férgek voltak és velem végeztettek el minden alja munkát. Talán ennek köszönhetem a mostani életem, hogy tudom, mi van alul. Legeslegalul – sóhajtok egyet elmerengve. Persze leszarom mi volt, de a drámai hatás kedvéért meg kell adni a módját.
- Jártam a felsővárosban, meg a Nal Huttán is. Itt sokkal jobb: szmogfelhő és savas eső, bárki elől el lehet tűnni és ki is lehet emelkedni, legalábbis egy ideig. Tudom, nem a legszebb hold a galaxisban, de vannak, akiknek ez az élete. Például a bandáknak, a Véres Késeknek, ha már rólam beszélünk. Tudja hadnagy úr – szavaim élébe tömény irónia vetül – itt állandó a harc. Élni és túlélni, ez a jelszó. Ha nem, akkor megdöglesz. Tehát nem hiszem, hogy Birodalom ideküld egy hadnagyot az alsóvárosba, a mocsokba, hogy majd itt letelepít valami osztagot. Nagyjából egy hetet adnék nekik, és ezt a hírszerzésük pontosan jól tudja. Tehát személyes indokokkal jött ide, mégis mi lenne az? – na, végre rátérhetünk az üzletre, már ha lesz üzlet. Ha nem, hát majd akkor kitalálok valami mókás dolgot, hogy ne basszon el még egy fél órát az életünkből.
- Honnan tudta – lepődik meg. Ideges, mérges, látszik rajta, én csak halványan mosolygok. Hát onnan, hogy te egy pöcsfej vagy, nekem meg vannak kémeim is. De kár lenne több szót vesztegetni rá, hullajelölt.
- Kipróbálná a swoopot? Pilóta lenne, ha túléli, elmehet. Szerintem korrekt ajánlat. A nyeremény 30%-a is a magáé, na? – nézek rá kérdően, majd felállok, ezzel lezártnak tekintem a beszélgetést. Ha tényleg a Birodalom küldte volna, talán mehetne simán is, de így…
- Dehogy, maga seggfej. Láttam a szabályokat, mielőtt ide jöttem, meg akar ölni? – kérdezi, és a fegyveréért nyúl. A Stereb azonban már a mellkasára céloz, így elengedi a markolatot.
- Üzletet ajánlottam hadnagy úr, de maga egy kibaszott sötét féreglyuk – röhögnöm kell. Röhögök is hangosan, miközben a hadnagy mellkasa átlátszó lesz. Tovább röhögök, és kifelé menet még bele is rúgok.
- Hülye barom – a nevetésem már halkul, de azért még nem múlik el teljesen. – Az értékeit megtarthatjátok, a hajója a tiétek, az AC-23-asban van. Már ha van még valami belőle - a rivális banda területén nem tudom megvédeni a kuncsaftjaim hajóját. Ja, hogy illegálisan érkeztünk? Van ilyen… Woosh benyit és érdeklődve ugat egyet. Faszom tudja, hogy mit mond, a tolmácsdroid meg nem tudom hol van.
- Gyere elmesélem, de iszunk valamit – beleverek egyet ököllel a vuki vállába és elindulunk a magánlift felé. A Stereb pedig máris fosztogatja a hullát, a büdös bunkója nem osztozik. Úgy tűnik másik után kell majd néznem.


Vissza az elejére Go down
 
Ben Sparkler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Neutrostorm & Sparkler
» A Negyedik Nővér és Sparkler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Semlegesek-
Ugrás: