Megosztás
 

 JEDI LOVAG A BIRODALOM SZOLGÁLATÁBAN

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Qi-Ab Rahn
Qi-Ab Rahn
Padawan

a legfontosabb részletek
Kor : 17
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 33
TémanyitásTárgy: JEDI LOVAG A BIRODALOM SZOLGÁLATÁBAN   JEDI LOVAG A BIRODALOM SZOLGÁLATÁBAN EmptyHétf. Júl. 18, 2016 7:42 pm


Megváltásom

☛ Név: Rád bízva
☛ Kor: Színész kora körül
☛ PB: Charlie Hunnam
☛ Csoport: Birodalmiak / Semlegesek

Jedi lovag. Te vagy az egyetlen mentsváram, a jó szó, az Erő útja számomra. Az inkvizítor asztalán halálra voltál ítélve, nekem pedig hű sith-tanítványként néznem kellett, s tanulnom. De te az első perctől fogva tudtad, hogy a fásult tekintet ellenére van még bennem fény és nem engedtél el. Nem az árulót láttad bennem, csak egy zavarodott gyermeket, akit a mestere kénye kedve szerint irányít. Bűnhődtél és bűnhődtem az Inkvizíció palotájában, s most mindketten a Birodalom szolgálatában állunk.
Nem tudom, azelőtt mit tettél, de megváltásodnak tekintesz. Nem fogod hagyni, hogy a Sötétség bekebelezzen. Pedig ha sejtenéd, az elmúlt hosszú hónapok alatt milyen mély gyökereket vert bennem... Te mégis letértél az Erő útjáról - még ha csak átmenetileg is - hogy engem visszaterelhess rá.

A karakter egy jedi lovag, akinek a 66-os parancs után bujdosnia kellett, ám az Inkvizíció nem rég elfogta. Ab Rahn ígéretes padawan volt, akinek jól ismerted és tisztelted a mesterét. A kínpadon hamar felismerted a tekintetét leszegett fiút és végül ahelyett, hogy a Negyedik Nővér arcába köptél volna, feladtad magad, s megtértél a Birodalom szolgálatába, mint egyetlen kiút a szenvedéseidből. Ám a valódi ok, a fiú lelkének megmentése. Tudtad, hogy csak így maradhatsz a közelében, s ha ez is lesz az utolsó tetted az életben, nem engeded őt a sötétségbe.

A karakter egy játékban említés szinten indult, ám hamar megihletett, s megtartottuk. Ha érdekel a jedi, ezt a játékot mindenképp olvasd át, mert ez adja meg az alapot!
LINK A JÁTÉKHOZ

Aktív játékost várok!  JEDI LOVAG A BIRODALOM SZOLGÁLATÁBAN 3007364924


Vissza az elejére Go down
 
JEDI LOVAG A BIRODALOM SZOLGÁLATÁBAN
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Galaktikus Birodalom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: