Megosztás
 

 Rondel Moran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: Rondel Moran   Rondel Moran EmptyCsüt. Aug. 04, 2016 9:54 pm


Elfogadva

Kedves Rondel!

Úgy látszik, hogy előre elrendeltetett, hogy mi lesz belőled, sok lehetőséged nem volt a pályaválasztásnál. Egy igazi, kemény zsoldos vagy, aki nem ma kezdte a szakmát. Remélem, hogy megtalálod Alairát, és lesz lehetőséged a revansra. Csak nehogy őt is a Birodalom pénzelje, az egy érdekes szituáció lenne, nemde bár?
Az előtörténeted elfogadjuk, szóval foglalj avatart, írj a foglalkozásokhoz, igényeld a pontokat az ET-ért és máris megkezdheted a Birodalom ellenségeinek kézre kerítését.

Sok sikert hozzá!
AVATARFOGLALÓ
FOGLALKOZÁSLISTA
PONTOK
Vissza az elejére Go down
Rondel Moran
Rondel Moran
Birodalom szimpatizáns

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Fejvadász
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 6
TémanyitásTárgy: Rondel Moran   Rondel Moran EmptyKedd Júl. 19, 2016 10:35 pm


Rondel Moran

☛ Főkarakter: Rondel Moran
☛ Teljes név: Rondel Moran
☛ Becenév: Zordpofa
☛ Kor: 37
☛ Foglalkozás: Fejvadász
☛ PB: Brock Lesnar
☛ Faj: Ember
☛ Erő-érzékeny: Nem
☛ Csoport: Birodalmi


Tulajdonságok

☛ Belső:
Egy igazi agresszív állat. Ha valaki az útjában áll, azon nagyon egyszerűen átmenetel. Leginkább azért lett híres fejvadász, mert ha azt hozta a szükség, akkor még a társait is képes volt felnyomni, vagy eladni rabszolgának. Nagyon hirtelen természetű, így gyakran először üt, aztán kérdez. Ha harcra kerül a sor, megszállotként veti bele magát. Gyakran kiabál, ezzel is feltüzelve saját magát. A nőket nem nézi sokba, gyakran csak játékszerként tekinti őket.

☛ Külső:
191cm magas, 130kg súlyú izomkolosszus. Rövid szőkés barna haja van, az arcát szakáll díszíti. Ha éppen civilként tengeti az idejét, akkor egyszerű ruhákat visel. Bevetésen azonban egy mandalóriai páncélt visel, a kezében általában egy DLT-20A fegyvert szorongat, amit bármikor a vállára vehet. Az oldalán egy-egy DC-17 kézi pisztolyt visel. A hátán egy rakéta hátizsák van, azonban a legtöbb modellel ellentétben, ezen nem foglal helyet egyetlen kilőhető rakéta sem, illetve semmilyen hasonló kilövő szerkezet.


Történetem
☛ Történet:
Crimson Nova, avagy Bíbor Nova. A klán, ahol már rengeteg fejvadászt képeztek ki. Én is az egyike vagyok azoknak, akik a születésük után pár évvel a Stennes rendszerbe kerültek. A szüleimre nem emlékszem, sem arra, hogyan kerültem el tőlük. Azt viszont tudom, hogy régóta vagyok már a Nova tagja.
Az első emlékem, amire vissza tudok emlékezni, az még a gyermekkoromból való. Ha behunyom a szemem és magam elé képzelem az eseményt, akkor még a szagok is újra az orromba szökkennek. Egy átalakított kereskedőhajóval érkeztem a bázisra, nagyjából két tucat másik gyermekkel együtt. Volt akit a rabszolga piacon vásároltak, volt akit erővel szakítottak el a szüleitől, de volt olyan is, aki más fejvadász porontyaként jött a világra, így adott volt a jövője.
A megérkezést követően különböző csoportokra osztottak minket, amit egy-egy tetovált szimbólum jelképezett. Az enyém egy szárnyhoz hasonlít. Ezt követően körbe vezettek minket a lényegesebb helyeken, majd a szállásainkra vittek minket. A kiképzés pedig a következő napon kezdődött...
Teltek múltak az évek. A kiképzés nagyon kemény volt, sokan kiestek közülünk. Minden nap erőnléti edzéseket csináltunk, majd jöttek a lőgyakorlatok, közelharc és a speciális edzés. Az én speciális edzésem a fegyveres harc volt. Megtanítottak kardokkal, különböző botokkal és más hasonló fegyverekkel bánni. Lényegében arra képeztek ki, hogy megálljam a helyem olyan ellenfelekkel szemben, mint például a jedi lovagok.
Majd lassacskán felcseperedtem és jöttek a küldetések. Számos bolygón megfordultam, ráadásul többnyire sikeresen tértem vissza a bázisra. Nagyon jól összeszokott a társaságunk, ha tehettük, szívtuk egymás vérét. Így talált meg a szerelem is. Alaira egyike volt azoknak, akikkel együtt az állomásra érkeztem, így már jó ideje ismertük egymást. A kis szuka hamar elbolondította a fejem, így gyakran társultam hozzá megbízások alatt. Így eshetett meg, hogy a klón háború alatt börtönbe kerültem. A feladatunk több fejes elintézése volt. Természetesen minden könnyedén ment: elintéztük akiket kellett, majd amikor távozásra került a sor, akkor megtámadtak minket. Alaira előre ment, hogy beindítsa a hajónkat, mi pedig a többiekkel elcsaltuk az ellenséget. A szemét dög erre lelépett a hajóval, minket pedig ott hagyott az Onderonon. Fél órán át tartottuk magunkat, míg végül megadásra kényszerítettek bennünket. Meglepetésünkre a jedik állítottak elő minket, majd egy gyors tárgyalást követően a Coruscantra kerültünk egy csinos kis börtönbe. Már befejeződött a háború, mire kiszabadultam a fogságból. A világ eléggé megváltozott. Létrejött a Galaktikus Birodalom, melyet a császár vezet. Mindent a rohamosztagosok felügyelnek egy diktatórikus világban. Persze hamar megtaláltam a helyem, elvégre fejvadászokra mindig szükség van. A különbség az, hogy a Birodalom zsoldjába kerültem. Ráadásul megígérték, ha újra látom Alairát, akkor kitekerhetem a nyakát. Jól fizető állást kaptam, sok munkával, szóval nem panaszkodhatok...


Vissza az elejére Go down
 
Rondel Moran
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Birodalmiak-
Ugrás: