Megosztás
 

 Férjem, gazdám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Luanda Trell
Luanda Trell
Birodalom szimpatizáns*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Díszfeleség
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 13
TémanyitásTárgy: Férjem, gazdám   Férjem, gazdám EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 7:46 pm


Férjem, gazdám

☛ Név: X
☛ Kor: 40 fölött
☛ PB: Robert Downey Jr. (de meggyőzhető vagyok, csak ő olyan elegáns, és eye-candynek sem utolsó Férjem, gazdám 2385709792 )
☛ Csoport: Birodalmiak (esetleg Semleges)

A fűszerünkért érkeztél hozzánk, a Ryloth bolygóra. Ott találkoztunk, csak úgy, véletlenül és megtetszettem neked.Sebzett szívű férfi voltál, akkor vesztetted el nemrégen a feleségedet (az okot az alkotóra bízom és azt is, hogy mennyit meséltél róla nekem). Habár nem vagyok ember, véleményed szerint hasonlítok rá, főleg a szemem, így nem sokat gondolkoztál azon, hogy megvegyél-e. Sajnos a szüleimnek kellett a pénz, így a hatalmas, csábítóan nagy összegnek nem tudtak ellenállni. Elvittél magaddal a birodalmi fővárosba, és úgy kényeztettél, és olyan életet adtál, amit soha nem gondoltam volna. A kapcsoltunk habár inkább csak a látszatnak szól, néha együtt szoktuk tölteni az estét, amikor lágyságra, kényeztetésre, szeretetre vágysz. Soha nem viselkedtél velem úgy, mint egy k*rvával, és ezért hálás vagyok. Tisztellek és megbízom benned. Van egy fiad... Ő teljesen az ellentéted, egy önző, bunkó, flegma és tiszteletlen, hataloméhes kis tinédzser, aki olyan dolgokra kényszerít engem, hogy el sem tudod képzelni. Szerencsére nem is tudsz róla. De vajon egyszer rajta kapsz minket? Remélem...

Vissza az elejére Go down
 
Férjem, gazdám
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kis Gazdám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: