Megosztás
 

 Önjelölt sith nagyuram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zedihr Xalrich
Zedihr Xalrich
Jedi

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Szürke Jedi
➣ : Önjelölt sith nagyuram Pixiv.Fantasia.600.674330_www.kepfeltoltes.hu_
Tartózkodási hely : Valahol a világűrben..
Hozzászólások : 7
TémanyitásTárgy: Önjelölt sith nagyuram   Önjelölt sith nagyuram EmptyPént. Jún. 24, 2016 4:39 pm


Önjelölt sith nagyuram

☛ Név: (Szabadon választható, ahogyan a faj is)
☛ Kor: 20-30
☛ PB: Xanxus - KHR!
☛ Csoport: Birodalmiak / Semleges (Sith/Sötét Jedi)

Különös szálak kötik össze életünk egyes pontjait. Már amikor megismertelek, akkor is tele voltál ambícióval, bátorsággal, és lelkesedéssel. Mindkettőnket a tudásszomj hajtott egyre elöbbre és elöbbre, valamint az egymás iránt érzett szeretetünk. Én megszerettem a belsődet, a lelkedet, és azt a határtalan makacsságodat amivel még engem is megtudtál fogni. Téged az én összetett, és örökké rejtélyes személyiségem mozgatott meg, valamiért sosem tudtad magad kiismerni az én labirintusomban, és ez neked mindig is izgalmat jelentett. Elhagytál engem, számomra csak a halálhíred maradt, és egy pár soros levél amit nekem szántál. Mindig is reménykedtem abban, hogy valójában élsz, de már annyi mindenen át kellett mennem, hogy végül be kellett lépnem a reményvesztettek sorába. Persze te sem azért hagytál el, mert az érzéseid enyhültek..sőt! Csupán meg akartál védeni attól a hatalmas sötét erők által mozgatott világtól, amelyet magadnak szántál. Úgy hiszed, hogy a világ legnagyobb gonoszait, csak egy másik gonosz képes legyőzni. Miattam akarsz egyre erősebbé és erősebbé válni. Egy olyan világot akarsz nekem teremteni, ahol nem kell félnem semmitől, és senkitől. De vajon tudod, hogy én is éppen ezt az utat járom, csak éppen mindezt.. érted? Különös lesz majd ha a sors egyszer újra egymás mellé állít minket, de addig is nagyon remélem.. tudod, hogy mit csinálsz és.. vigyázol magadra. De tudom hiába fecsegek, te nem az a fajta vagy aki elkerüli a veszélyt.. Te magad vagy a Veszély. (A további információkat PÜ-ben beszélném meg azzal a személlyel, aki bevállalná nekem ezt a csodát! :D )

Vissza az elejére Go down
 
Önjelölt sith nagyuram
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: