Megosztás
 

 A Hithű Padavan, Nira Omneva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Glorus Niram
Glorus Niram
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 8
TémanyitásTárgy: A Hithű Padavan, Nira Omneva   A Hithű Padavan, Nira Omneva EmptySzomb. Jún. 25, 2016 5:20 pm


A Hithű Padawan

☛ Név: Nira Omneva (változtatható)
☛ Kor: 17-18
☛ PB: McKaley Miller (képen), Sophie Turner
☛ Csoport: Lázadó


A Jabiim bolygó csataterén váltunk barátokká, te meg én. A Klónháborúk folyamán elválaszthatatlanok voltunk, mindig egymás oldalán harcoltunk, és együtt éltük át a 66-os Parancs borzalmait is. Kettőnk közül mindig te voltál nagyobb az Erőben, te voltál az, aki jobban elmerült az áramlataiban, és én ezért irigyeltelek.

Nem sokat tudok rólad azóta, hogy elváltunk. A Lázadók kémje és pilótája vagy, de megtartottad még az öreg YT-2400-as gépet, amit ketten loptunk a 66-os Parancs napján. Te hű maradtál a Jedi-kódhoz, még ezekben az időkben is, és próbálod a lehető legtöbb jót tenni a Galaxisban. Én… Nem annyira. Opportunista vagyok, és egy kicsit tartok is attól, mi történik majd, ha ismét találkozunk.

Ha bármi fogalmam lenne arról, hogy te is a Shadow Squadron tagja vagy, esélyesen elrohannék a másik irányba.

//Csak annyit tennék hozzá, hogy az illető, aki elhozza, olvassa el az ET-met. A nagyobbik részében szerepel. Persze, nincsen semmi kőbe vésve, és a kedves meglakotó ötleteit is szívesen meghallgatom!//

Vissza az elejére Go down
 
A Hithű Padavan, Nira Omneva
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: