Megosztás
 

 Testvérek, mindenáron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mer'dithe D. Yalmilew
Mer'dithe D. Yalmilew
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Diplomata/ pilóta
➣ : Testvérek, mindenáron Jedi_s_creed_by_fsujs-d6vpqob
Tartózkodási hely : Valamelyik szegletében a galaxisnak
Hozzászólások : 21
TémanyitásTárgy: Re: Testvérek, mindenáron   Testvérek, mindenáron EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 2:25 pm


Egy rendszer diplomatája, Fogadott testvérem

☛ Név: Siscia ____
☛ Kor: 21-24
☛ PB: Lyndsy Fonseca
☛ Csoport: Birodalom szimpatizáns

Testvérek voltunk mi hárman Lux, te és én, most pedig a birodalom szétzilálta a testvéries szövetségünket.
Coruscanton ismerkedtünk meg és nagyon jóban lettünk. Imádtál engem bevezettél több Coruscanti szórakozóhely és művészeteket rejtelmében. Nagyon szereted  a kis testvéri szövetségünket. Nagyra hivatottnak gondoltál minket. Hogy egyszer majd átvesszük az irányítást a szenátusban és megtisztítjuk az egész köztársaságot. Ki nem állod a kalózokat és a csempészeket mikor a birodalom megszületett, valamit megláttál benne egy új lehetőséget, amit te kézhez akartál ragadni és meg is ragadtál. Sokat változtál az egy év alatt, és én nem ismerek rád. Alderaanra párszor ellátogattál olyan hívatlanul, ahogy az Oderonra Luxhoz.
Én veled még mindig jóban vagyok, mert tudom, hogy kalózok ölték meg a szüleidet és ezért utálod annyira a kalózkodást. A lázadásról még hírből se hallottál. Te a birodalom bűvkörében élsz, a bolygód gazdag még így is, hogy adózni kell nekik jócskán a császár felé.
Ja és azon kívül, hogy birodalom magához csábított. A rózsaszín köd is rád telepedett egy birodalmi őrnagy személyében, aki meghódította a szívedet. Így érthető, hogy nem tudsz ésszerű döntéseket hozni.
Most a megkapsz mindent tőlük, de meddig lesz így.

Vissza az elejére Go down
Mer'dithe D. Yalmilew
Mer'dithe D. Yalmilew
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Diplomata/ pilóta
➣ : Testvérek, mindenáron Jedi_s_creed_by_fsujs-d6vpqob
Tartózkodási hely : Valamelyik szegletében a galaxisnak
Hozzászólások : 21
TémanyitásTárgy: Re: Testvérek, mindenáron   Testvérek, mindenáron EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 2:00 pm


Oderon követe, Fogadott testvérem

☛ Név: Lux Bonteri
☛ Kor: 19
☛ PB: Dylan O'Brien, mert őt annyira eltudom vele képzelni Testvérek, mindenáron 3378238891
☛ Csoport: Lázadó szimpatizáns

A Császár nem tűri a lázadókat és az árulókat sem és te már egyszer elárultad őt, mint szepatarista.
Mert köztársaság mellett tetted le az esküdet. Ashoka a 66-os parancs után eltűnt mellőled, mert nálad húzódott meg, mikor kilépet a rendből, mint barát befogadtad őt. Egyedül maradtál a legnehezebb időszakban, és kiállt ki melletted? Senki. Igazából csak a barátaid voltak melletted, de ők se mindig. Független bolygók közzé állt Onderon, de mivel belső szektorban a Birodalom önkényesen maga alá gyűrte.
Lux Bonteri, az Oderon követe még mindig, nem váltottak le még mindig sokan rajonganak érted és a múltban tett viselkedésedért.  Lépéseidet figyelik, a birodalmiak. Így azóta se találkozhattál legbizalmasabb barátoddal Ashokával, hisz Vader tudhatja, hogy  Bonteri és Tano közeli barátok voltak egykor.
Az Oderon nem bírja, hogy a Birodalom kizsákmányolja őket. Csendben lázadnak és a lázadást ki tartja össze? Hát neked kellene, titkos üzenet váltások. Sok más segítő tettel, de nem . Hogy bírod ki?
A Birodalom árnyai rád nehezednek és te adod a birodalomnak a jó pofit.
Komoly vagy, de annak ellenére, vicces is próbálsz lenni, mikor olyan a szituáció, hisz a köznép közé gyakran lemész és az elkeseredett arcokat fel kell vidítani. Utálod azt, amit tett eddig a birodalom és nem egyszer kifejtetnéd a legjobb barátaidnak, de most senkiben se bízol, akiben régen bíztál.

Mikor az Oderon szenátora lettél, akkor Coruscantot találkoztam veled, nem tudtam, hogy ki vagy, és majd hogy nem valami gazdag ifjúnak néztelek, aki sietősen majdnem fellökött a folyosón, bocsánatot nem is kértél. Eltemettelek volna talán örökre annak a gazdag ifjúnak aztán, Oragana mögött álltam, mikor bemutatkoztál neki. A hírhedt Bonteri, a szenátusban csak róla pletykáltak hetek óta és, akkor rájöhettem, hogy te voltál, aki a folyosón majdnem fellökött. Amiket hallottam rólad, csodálatra méltónak találtam, Onderon hőse. Ilyenekről én csak álmodtam. Majd  én is bemutatkoztam, te pedig tudtad vagy emlékeztél arra a halk szisszenésre, amit felháborodtam kiadtam a folyóson. Bocsánatot kértél, azért az esetért.  
Jóban lettünk. Volt mikor meglátogattalak a Onderonon vagy te néztél körül az Alderaanon. Sok mindenről beszéltünk a rossz rendszerekről A köztársaság korruptságáról is szó esett.  A birodalom megalakulása után is találkoztunk és beszélgettünk, de hát inkább sok témát hanyagoltunk arról, valami törés történt. Hisz Organa látszólag behódolt a császár előtt, de erről te nem tudsz és ezt nem értetted meg teljesen. Rátok is rányomták a birodalom bélyegét sokkal keményebben, mint az Alderaanra nyílt titok lett előttem, hogy nem kedveled a birodalmat, de rólam nem tudtad, hogy érzek a rendszerrel kapcsolatban. Az Onderonon nem tudsz úgy beszélni velem, mint régen így nem hívtál meg többet magadhoz. Én pedig úgy állapítottam meg nem akarsz velem beszélgetni. Tényleg eltávolodtunk? Feltetted a kérdést magadnak, de van egy sejtésed, hogy Organa a politika nagy színjátszás mestere. Talán én maradtam egyedül neked, akivel beszélnél. Felkerested Organa szenátort, mert feltűnt neked, hogy rég jártam a Coruscanton. Mi történt velem? Organa a hivatalos protokoll szerint, a következőket mondta neked, más és komolyabb feladatkörbe helyezett át engem.
Organa hirtelen bajba került, mikor azt mondtad, hogy találkoznál velem. Erre csak annyit tudott mondani, szoros programtervet készített nekem, de szól nekem, hogy szakítsak rád időt. Mikor lesz nekem időm, ha a lázadók közt most újoncként kiképeznek?  Nagyon sokára

Oderon vár rád és számít rád. A birodalom nézi, mikor fogsz összeomlani? Keresed a régi barátokat és kapcsolatokat, akik árulás nélkül segíthetnek rajtad.

Siscia a régi szenátor ismerősöd, akivel egykoron jóban voltál, ahogy velem is nyíltan tudod, hogy a birodalom mellett áll (megveted őt) és csak áll barátságod van már felé, ami rosszabb számodra, mintha nem is lenne semmi.

Testvérek voltunk mi hárman Sisica, te és én, most pedig a birodalom szétzilálta a testvéries szövetségünket.
Info rólad és eddig tevékenységeidről: http://starwars.wikia.com/wiki/Lux_Bonteri

Vissza az elejére Go down
Mer'dithe D. Yalmilew
Mer'dithe D. Yalmilew
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Diplomata/ pilóta
➣ : Testvérek, mindenáron Jedi_s_creed_by_fsujs-d6vpqob
Tartózkodási hely : Valamelyik szegletében a galaxisnak
Hozzászólások : 21
TémanyitásTárgy: Re: Testvérek, mindenáron   Testvérek, mindenáron EmptyHétf. Jún. 27, 2016 9:58 am


Fogadott testvér

☛ Név: .... Qel-Nosh
☛ Kor: 12-14
☛ PB: válassz arcot
☛ Csoport: Semleges

Lorina [Antilles] Qel-Nosh és Pern Qel-Nosh voltak a szüleid, két nemes ház tagjai. Az alderaani királyi akadémia nagy becsben tartott tanítói voltak. Egy merényletben haltak meg egy utasokat szállító hajón, ahol egy szélsőséges szeparatista mozgalom tagjai robbantottak. 4 éve történt.
Engem ők neveltek, mert nem volt gyermek áldásban részük, Testvérek, mindenáron 3378238891  de aztán jöttél te és húgod.
A szüleid halála után nagybátyáid és nagynénéid közé kerültél az Alderaanon. Engem, mint örökbe fogadott furcsa lányt nem fogadtak be teljesen, mint benneteket, akik vér szerint hozzájuk tartoznak.
Megszűnt az Erővel a kapcsolatod, de a császár és segédei, kitudják még mindig szagolni, ki érzékeny az erőre és ki nem.
Organa szenátor Leiát félti és ezért és más okból, hogy egy bolygón sok erő-érzékeny ne legyen egy helyen, így arra a döntésre jutott, hogy testvéreddel együtt külön-külön el kell rejteni benneteket is. A peremvidékre küldtek, ahol az élet borzalmas  főleg olyannak, aki az Alderaanon nőtt fel eddig.
Egy szóbeszédet, amit egyes lázadó identitású menekültektől lehet hallani. Így tudtad meg, hogy azon a bolygón, ahol testvéred volt össze szedtek pár lázadót és erőérzékeny tagot is. Talán tényleg meghalt a húgod, ahogy a szóbeszéd mondja tényleg a foglyokat később kivégzik? Azt éreznéd, ha halott lenne, de semmiben se vagy biztos. Legszívesebben most elkötnél egy hajót és elszöknél. Visszamennél haza és értesítenél olyan embereket, akik tudnak segíteni, tudod hogy én valahol egy körúton veszek részt, de ez az álcám, amíg beálltam a lázadók közé és helyettem, gyakran egy hasonmás van a ceremóniákon és erről pedig fogalmad sincs. Útnak indultál egy kereskedelmi hajó rakterében elrejtőzködve, de rá kellett jönnöd, mikor megérkeztél az ünnepségre, hogy nem én vagyok ott. A galaxis nagy és rólam semmit nem tudsz. Elkeseredtél, hogy a nővéredről se tudsz semmit. Erről se kaptam hírt, hogy elszöktél a "biztonságot adó" peremvidékről. Ugyanúgy, mint húgodnál utánad rohannék a végtelen galaxisba hátha megtalállak.
Most hol vagy azt nem tudom, tudom hogy élelmes gyerek vagy és valahogy megtalálod a megoldást arra hogy  egy lázadó sejtet találj, vagy még arra is hogy megtaláld a testvéredet nélkülünk, de kérlek előtte valahogy engem is találj meg, hogy együtt találjuk meg a húgodat, hisz egy család vagyunk. Vagy keress egy olyan illetőt, akiben félig megbízol és segíthetne neked.


Vissza az elejére Go down
Mer'dithe D. Yalmilew
Mer'dithe D. Yalmilew
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Diplomata/ pilóta
➣ : Testvérek, mindenáron Jedi_s_creed_by_fsujs-d6vpqob
Tartózkodási hely : Valamelyik szegletében a galaxisnak
Hozzászólások : 21
TémanyitásTárgy: Testvérek, mindenáron   Testvérek, mindenáron EmptyHétf. Jún. 27, 2016 9:35 am


Fogadott testvér

☛ Név: ...Qel-Nosh
☛ Kor: 10
☛ PB: válassz
☛ Csoport: semleges/birodalmi

Lorina [Antilles] Qel-Nosh és Pern Qel-Nosh  voltak a szüleid. Az alderaani királyi akadémia nagy becsben tartott tanítói voltak. Egy merényletben haltak meg egy utasokat szállító hajón, ahol egy szélsőséges szeparatista mozgalom tagjai robbantottak. 4 éve történt.
Engem ők neveltek, mert nem volt gyermek áldásban részük, Testvérek, mindenáron 3378238891 de aztán jött a bátyád és te is.
A szüleid halála után nagybátyáid és nagynénéid közé kerültél az Alderaanon. Engem, mint örökbe fogadott furcsa lányt nem fogadtak be teljesen, mint benneteket, akik vér szerint hozzájuk tartoznak.
Megszűnt az Erővel a kapcsolatod, de a császár és segédei, kitudják még mindig szagolni, ki az és ki nem az.
Organa szenátor Leiát, félti és talán egy bolygón sok erő érzékeny ne legyen egy helyen így testvéreddel együtt külön külön el kellett rejteni. A peremvidékre küldtek, ahol az élet borzalmas lehet kis lányként, főleg annak, aki az Alderaanon nőtt fel eddig.
Nem sokáig tartott a peremvidéken való tartózkodásod, mert az egyik inkvizítor rád találtál, vagyis a Birodalom megtalált téged. Én bíztam, hogy jó helyen vagy. Most a birodalom fogja vagy és erő-érzékenységedet és fiatalságodat kihasználva maguk mellé akarnak állítani édesgetni. Nem tudom, hogy sikerül-e, de ha sikerül rosszul fogok aludni, mert a szüleid neveltek engem fel és úgy érzem, hogy ezzel nektek tartozok, hogy segítek jól felnőni.
Még nem kaptam hírt arról, hogy elfogtak, mert akkor biztos makacsan és önfejűen utánad mennék a halálba, hisz a kishúgom vagy.
Organa nem tartaná jónak és a vezetőség többi tagja sem, hogy a keresésedre induljak ezért nem tudok az eltűnésedről. Még ők se tudják merre vagy biztosan és a császár szolgái merre rejtegetnek, így mentőakciót se tudnak készíteni.



A hozzászólást Mer'dithe D. Yalmilew összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 30, 2016 12:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: Testvérek, mindenáron   Testvérek, mindenáron Empty

Vissza az elejére Go down
 
Testvérek, mindenáron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: