Megosztás
 

 Cale _______

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Xerovit Landix
Xerovit Landix
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Ex-Jedi; Shadow Squadron Pilóta
➣ :
Cale _______ ShadowSquad_www.kepfeltoltes.hu_

Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Cale _______   Cale _______ EmptyHétf. Jún. 27, 2016 1:09 pm


The Boy who made it again Megérkezett *_*

☛ Név: Cale __________
☛ Kor: 16-17
☛ PB: megegyezés alapján
☛ Csoport: Lázadó

Csodállak. Erre nincs jobb szó. Hogy miért? Lássuk csak: túlélted a Tisztogatást, ráadásul a Jedi Templomban. Az életedet kockáztattad értem, mikor eszméletlenül feküdtem egy robbanás miatt, s hála neked, én is élek. Shaak Ti Mester menekített ki minket a Templomból, és Organa szenátor az Alderaan-ra vitt minket. Ketten mentünk vele csupán, s te mindvégig mellettem maradtál. Elvégre egyikünk Mestere se él már és mivel üldöznek minket, jobb az, ha együtt maradunk. Az idő folyamán összekovácsolódtunk, jó társak lettünk, minden feladatot együtt végeztünk, edzettünk, gyakoroltunk.
Ám az élet kegyetlen. Egy küldetésre mentünk, amolyan szabotáljuk a Birodalom ellátását. A Peremvidék egyik bolygójára utaztunk, hogy élelmet és fegyvert szerezzünk. Rajtunk kívül voltak még páran, de mivel egyszerű rutinfeladatnak bizonyult az egész, nem számoltunk valamivel. Csapdába csaltak minket, de a zsákmányt sikerült megszereznünk, de az életed árán… legalábbis én ezt hittem. Akik a csapdát állították, úgy voltak vele, hogyha nem lehet az övéké a szállítmány, akkor a miénk se legyen. Fel akartak robbantani minket, de sikerült kikerülnünk a robbanásokat menekülés közben. Te hátramaradtál, hogy fedezz minket, de mire elértem a rámpát, és megfordultam, már csak annyit láttam, hogy a földön fekszel. Éltél, de mivel az Erő segítsége nélkül ezt nem éreztem, nem tudtam. Oda kellett volna mennem megnézni téged, de nem tettem… Cserben hagytalak, mikor te az életedet kockáztattad miattam, de sajnos időm se volt leugrani. Erősítést kaptak, menekülnünk kellett. Soha nem bocsájtom meg magamnak azt, hogy nem bizonyosodtam meg a halálodról, és otthagytalak velük. Egy nap viszont kaptam tőled egy kódolt üzenetet, ami felkavart, tekintve a körülményeket. Elmondtad, hogy hol vagy, és hogy a segítségem kell, azonnal menjek, mert fogytán az időd. Én ezzel dacolok, mert csapdát sejtek mögötte, de itt az újabb esély, hogy újra egy csapattá kovácsolódjunk. Így, hát megindultam érted, a…

//Ennyi lenne a kis történet. Hogy a robbanás után mi történt, illetve, hogy miért van bajban és hogyan talált meg engem az üzenettel, azt a megalkotóra bízom. Meg azt is, hogy melyik bolygón tartózkodik. Egy biztos: helye lesz a Shadow Squadron-ban, mint Shadow Three újonc pilóta. A kapcsolatunk az újratalálkozást követően nem lesz zökkenőmentes, de idővel minden olyan lesz, mint a templomi menekülés után: töretlen.
Még annyi, hogyha megjöttél, dobj egy PM-et *_*//

Vissza az elejére Go down
 
Cale _______
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cale Roweer
» Cale && Xero - Devaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Karakterrészleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: