Megosztás
 

 Hael & Glorus Naboo Plains

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hael sa-Khal
Hael sa-Khal
Sith

a legfontosabb részletek
➣ : Hael & Glorus  Naboo Plains Tumblr_nx3pad4FW41uxty5go3_500
Hozzászólások : 51
TémanyitásTárgy: Re: Hael & Glorus Naboo Plains   Hael & Glorus  Naboo Plains EmptyPént. Júl. 01, 2016 6:41 pm

Vannak azok a helyzetek, amikor én is egy felsőbb parancsot teljesítek. Nem olyan meglepő, hogy egy ezredes feje fölött is vannak még páran, akik ha úgy van, inkább kiadják a kellemetlen feladatokat. Megmondták, hogy mit keressek és hol találom. Csak pár adat, semmi több. Nem olyan fontos. Állítólag. De annyira igen, hogy közvetlenül engem keressenek meg.
Persze, hogy azonnal bólintottam és a részleteket kértem. Aztán elkövettem azt a hibát, hogy továbbadjam a feladatot. Amolyan tesztként az egyik birodalmi katonámnak. Már akkor tudtam, hogy hibát követtem el, amikor láttam felcsillanni a szemeit. Nem kell ehhez kapcsolatban lennem az Erővel, hogy tudjam, ez semmi jót nem jelent.
Nem kérdeztem rá, mintha észre sem vettem volna a hibát benne. De már abban a pillanatban elhatároztam, hogy követem majd. Megkapta az előnyt, egy kisebb és lassabb géppel indult útnak, én pedig kis késéssel egy gyorsabbal utána. Tudom a célt, tudom, hogy nem fog kitérőt tenni. Egyenesen a Naboo irányába, majd a kis farmra. Mikor végre leszáll, már biztosan tudja, hogy ott vagyok a nyomában. Ahogy azt is, hogy semmi értelme megpróbálni menekülni.
Talán amúgy is hiányzik belőle a menekülési ösztön.
Amint leszállunk, egy percre rá ott vagyon a nyomában és már hallani is, ahogy aktiválom a fénykardom. Egyetlen mozdulattal szúrom keresztül vele. Ennyi. Még egy pillantást sem vetek rá. Még addig is most jutok el, hogy körülnézzek, mit vagy kit találok itt. Ekkor téved a tekintetem a fiúra.
- Nálad van, amit keresek? - kérdezek rá, ahogy kikapcsolom a fénykarod. Nem azért vagyok itt, hogy harcoljak. Csak azt akarom, amiért küldtek és már itt sem vagyok. Bár, ahogy végigfut rajta a tekintetem, már egyértelmű, hogy nem fog ez olyan könnyedén menni. Úgyhogy közelebb megy... majd még egy kicsit...és még egy kicsit... de még biztos távolságban tőle, állok meg.
Vissza az elejére Go down
Glorus Niram
Glorus Niram
Lázadó*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 8
TémanyitásTárgy: Hael & Glorus Naboo Plains   Hael & Glorus  Naboo Plains EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 3:42 pm

Sok minden voltam már életemben. Lótifuti, ami azt illeti, még nem. De amikor valaki engem talált meg, hogy hozzak el egy adatot a következő szállítmányozási útvonalunkról az egyik informátorunktól, az első gondolatom az volt, hogy ideje lenne elrejtőznöm a bázis legmélyén, aztán azt hazudni, hogy nem találtam semmit. Végül mégis belepattantam az X-szárnyúmba, és kirepültem, miközben átkoztam, hogy hagytam Nirát elmenni a hajóval. Most marha jól jött volna a YT-2400-as, esélyesen kevésbé lenne feltűnő, mint a kis vadászgép.
A Naboo-ra érkezve a megadott koordináták felé veszem az irányt. Nem mondom, hogy nem szép a hely, az a mező közepén álló ház, amely felé a gépemet kormányozom, de még így is minél előbb szeretnék eltűnni innen. Nem vagyok kém, sosem voltam, és bármennyire nagy tud lenni a szám, nem szeretek a bázistól távol lenni. Miért? Nos, az oka éppen az övemen lóg.
A házban egyetlen embert találok, egy idős nőt, aki különösebb teketóriázás – jelszavak, meg miegymás elmondása után – át is nyújtja nekem az adatlapot a szükséges információval. Én gyorsan ellenőrzöm, hogy minden megtalálható-e rajta, majd azt tanácsolom neki, hogy hagyja el a házat. Fél órával később már a távolodó sikló fénycsóváját nézem, majd megfordulok, hogy visszabandukoljak az X-szárnyúhoz.
Nos, ez könnyebben ment, mint vártam. Lehet, tényleg érdemes lenne kémnek szegődnöm.
Vissza az elejére Go down
 
Hael & Glorus Naboo Plains
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Glorus Niram
» Hael sa-Khal
» Hael & Tinevan - 19 évvel ezelőtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Játéktér :: Világűr :: Ismert galaxisok :: Behódolt bolygók-
Ugrás: