Megosztás
 

 Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sadry Lynx
Sadry Lynx
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 9
TémanyitásTárgy: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidék szélén   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptySzer. Júl. 06, 2016 6:11 pm

Azt mondják van egy olyan dolog, hogy agyfagyás... amikor túl sok hideget eszel. Én ezt sosem tapasztaltam, de hogy most teljesen leállt az agyam ilyen módon az biztos.
Láttam a mellettem elsuhanó fehér árnyat, de hogy mi a fene lehet az arról halvány lilám nem volt. Nem hogy arról, hogy épp az életemet menti meg. Na jó egy ütéstől nem purcantam volna ki, de egyedül és eszméletenül később nem sok esélyem lett volna. Természetesen később azért felfogtam a dolog jelentőséggét. Addig viszont hosszúnak tűnő másodperceknek kellett eltelnie.
Fél szemmel hátra tekintettem, hiszen az előttem álló rohadékot nem mertem szem elől téveszteni. Ekkor esett le igazán minden. Halk káromkodás csúszott ki a számon.
- Ez közel volt - leheltem szinte magam elé.
A férfi (a félig droidnak tűnő pasas, akinek az asztalára odavágtak a bunyó legelején), a következő szavaival nem tette könnyebbé számomra gondolkozást, az elkövetkezendő néhány másodpercben. Ezen felbuzdulva pedig kimontam ami eszembe jutott.
- Huh... hát hála neked, nem - mosolyodtam el. A bemutatkozását következően viszont nem az hogy mosolyogtam, de vigyorogtam mint egy h... vadalma. És fogalmam sem volt miért. Tekintve, hogy a palinak lehet a fél arca hiányzott, és a maszkján keresztül a hangja nem túl sok bíztatót igért... lehet csak zavarban voltam, de még én sem fogtam fel.
A fejemben rendeződni készülődő gondolatok az azonnal hét hiperűrugráson túl szaladtak, ahogy a férfi, Feron egy fegyvert húzott elő, egy fura fegyvert... Csak egy pillantást mertem vetni rá, ne hogy értetlenségem észrevehetetlenül kiüljön az arcomra. A gondolat ismétlődve kúszott be és kattogott az agyamban: Az most egy lézerkard? Az most ott tényleg?... Arról nem is beszélve, hogy a kar és láb levágós szövegnél még majdnem én is megijedtem.
Dorin rosszarcú kedvese, azaz ex-kedvese vicsorogva igyekezett felmérni helyzetét és lehetőségeit. Ketten egy ellen. És tekintve, hogy az egyik a kettőből csak úgy puszta kézzel(és lábbal) lerendezte a nagytermetű szárny segélyét, nem állt jól a szénája. Fogait csikorgatni kezdte, lehet ez nem volt tudatos. Lehet beugrott neki valami a névről, valahol az eszének csúfolt izé hátsó szegletében.
Egy pillanatra a fegyverét feljebb emelte, a twi'lek lányra tarta, de aztán úgy tűnt a saját életét többre tartja, minthogy visszaszerezze a lányt most rögtön.
Egyszerre mozdult a keze és a lába. Futásnak eredt, viszont vaktában felénk lőtt. Remélve hogy ezzel valamennyi időt nyerhet magának. Vagy ha szerencséje van abban a pillanatban, így fél szemmel célozva, még el is találhatja az egyikünket és könnyebb dolga lesz.
- Még nem végeztünk! - kiabálta. A hangját félig elnyelte a menetszél, bár nem annyira, hogy ne lehetett volna hallani a szavait amit a twi'leknek szánt.
Vissza az elejére Go down
Feron Rust
Feron Rust
Jedi

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Szürke Jedi - Fejvadász
➣ : Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken 5110551-5914252283-51105
Tartózkodási hely : A mélyűrben
Hozzászólások : 12
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptySzer. Júl. 06, 2016 5:32 pm

*Ahogy teltek a percek, Feron csak várt a sarok mögött és nézte, hogyan alakulnak az események. Újonnan szerzett barátja úgy nézett ki, hogy pont belesétál egy csapdába, hisz az esélyek cseppet sem kedveztek, ahogy haladt a páros után, Feron látta, hogy megjelenik mögötte egy magas, talán Gamorrean alak, aki csendben követte és valószínűleg az Twi’lekrabló társaként várta a megfelelő lehetőséget, hogy lecsaphasson a lányra. *
~ Kocsmai söpredék, egyszer nem tudnak fair módon játszani… De ezúttal ő sem, csak még nem tud róla… ~
*Gondolta a macskaszerű nőre utalva, aki akármennyire nem volt tisztában vele, bőven túlerőben volt az amúgy teljesen alja gengszterek ellen, akik általában csak nyalogatják a nagyfiúk talpát, hogy csurranjon valami munka számukra. Olyanok mint a normál társadalomban a gyári munkások, vagy kis katonák, akiknek közük sincs a nagy dolgokhoz, csak próbálnak megélni valahogy.
Na természetesen ez nem menti fel őket az alól, hogy bűnözők, és pénzt érnek, Feron nem tudta kik ezek, de egy kis plusz zsebpénz sosem árt. Lassan Sadry beérte a párost és szót emelt a Twi’lek lányt szapuló fickó ellen, sőt még sugárvetőt is rántott, amellyel a jelen részegségi szintjével szinte 100% volt hogy nem találja el.
A fickó papolt valami szokásos szöveget arról, hogy ő most Sadry-t kicsinálja, vagy ilyesmi, sajnos abból a távolságból ezt nem lehetett hallani, de a Gamorrean már Sadry mögött volt, így elérkezett a pillanat, hogy már tényleg közbe kellett lépnie, hogy ne rúgják szét a seggét.
Az óriás disznó épp lesújtani készült az öklével, de pillanatok leforgása alatt Rust a nő és közte termett, majd két kezével a feje felett felfogta az ütést.
Eltelt egy pillanat, amíg sem a malac, sem a Feron mögött álló társa nem értette mi folyik. Csak bámultak, de a fehér ruhás alak nem adott sok lehetőséget a bámészkodásra, egyet fordított a Gamorrean karján, majd mikor teljesen kifordult, lehúzta a saját magasságára, ezt követően ugrott egyet és állon térdelte a tagot, aki ezek után eszméletét vesztve terült el a piszkos utcán… *
- Te… te meg ki vagy? -
*Tette fel a rövid és annál bizonytalanabb kérdését a haverja, akin látszott hogy e pillanatban érezte át, hogy mennyire nem neki áll a rúd…
Feron pedig, mivel mindig a jó humoráról volt híres, úgy gondolta felpörgeti még egy kis plusszal a szitut, had kavarodjon még jobban, így odalépett Sadry mellé és így szólt felé fordulva. *
- Jól vagy, drágám? Nem esett bajod? -
* Kacsintott rá, hátha veszi a lapot, majd a kérdező felé fordult és folytatta. *
- A nevem Feron Rust, egy átutazóban lévő idegen… de a ti köreitekben talán úgy vagyok ismert, mint a Fehér Fejvadász… na meg ennek a nőnek a férje… -
* Ezt a nevet abban az időszakban ragasztották rá, amikor 3 hónap alatt két nagyobb bűnszervezet oszlott fel, mert a tagjaik mind valahogy szőrén szálán eltűntek és mind valamelyik börtönben végezte.
Jobb kezébe vette a fénykardját, a pengét még nem engedte ki, mert nem tudta mennyi szükséges az elrettentéshez, abban biztos volt, hogy ez a fickónak már így is sok, nem hogy még leálljon harcolni, így csak nyugodtan elkezdte pörgetni a kezében. *
- Tehát… itt vannak a feltételeim, elengeded azt a nőt ott, vagy levágom mindkét karod és beadlak az első beváltóhelyen, és elmegyek inni egy sört a fejpénzeden… Alkudozási lehetőség nincs. -
* Nyugodtan várakozott, és várta milyen választ kap. *
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
Sadry Lynx
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 9
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptyVas. Júl. 03, 2016 6:10 pm

MInden jó érzetű személy aki hasonló pályán mozgott mint én, legyen az akár röppálya, hiperűrpálya, vagy magasba törő karrierek reménye,  tudta volna, hogy hatalmas hibát követek el. Fogalmazhattunk volna úgy is, hogy túl nagy rizikó, túl kevés haszonért. Mégis megtettem. Kihasználva a pillanatnyi meglepődést utánuk indultam. Már majdnem félúton voltam, mire a cstepaté  lényegében folytatódott. Nem túl biztos lábakon, de annál nagyobb ügyességgel szlalomoztam át az emberek és egyéb lények között át a kijáratig. Lehet nekem volt egy amolyan gyenge pontom a twi'lekek felé, mindig anyám barátnőjét juttatták eszembe, és a tőle kapott kedvességet. Na meg persze a pia. Valószínáleg legnagyobb részben a pia...
Az utcán sajnos ők is gyorsabban haladtak. A kinti levegő viszont nem mondhatni, hogy kijózanított volna.
A közeli egyik mellék utcában a pasas egy járgánya parkolt. Mire utol értem őket, a twi'lek lány még éppen könyörgött, hogy nem akar menni. Reménykedett az üres szavakban, vagy talán nem, de más már nem maradt számára. A férfi azonban hajthatalan volt, és mind betuszkolni próbálta a lényt a járműbe.
Volt bennem egy érzés, egy amolyan sejtés mely megbúlyik a koponyád hátsó részében, és csak akkor tudod hogy hallgatnod kellett volna, rá amikor már késő. Ez az sejtés pedig azt súgta, hogy először lőjjek aztán kérdezzek... de nem mertem. Valaki lehet azt mondta volna hogy berezeltem. Lehet rázós környezetből származom, de megölni valakit mégis más. Márészről viszont nem volt jó a szög. A lány és a sebhelyes arcú túl közel álltak egymáshoz... Tiszta fejjel valószínűleg nem vétettem volna el a lövést, de ennyi ital után már gondolni sem mertem ilyesmire.
A lányzó hatalmas pofont kapott, hogy felrepedt a szája.
- Hé s*gfej, engedd el a lányt! - araszoltam közelebb a fegyveremmel végig a férfit célozva. Le ne vettem róluk a szemem.
A férfi rántott egyet a twi'leken, ennek amúgy nem kis meglepődése is volt az oka. Majd undorítóan elmosolyodott.
-Csak nem emiatt a kis ribanc miatt hagytál el, Dorin? - nevetett fel.- Szólhattál volna! Talán még meg is bocsájtottam volna, ha bemutatod. De így, azt hiszem jót fogok szórakozni vele, te pedig végig nézed...
Ez volt az a pont amikor az ujjam angyon viszkedtni kezdett, hogy meghúzzam a ravaszt. A lány akinek a megmentésére oly balgán siettem, csak lemondóan, és megtörten fordította el a fejét. Még a szemeit is behunyta.
Az hogy én csak kettőjükre fókuszáltam, az enm jelentette azt, hogy csak mi voltunk ezen az amúgy eléggé elhagyatott környéken. Valaki épp mögöttem arra készült, hogy jó nagy fejbe kólintással leüssön.
Vissza az elejére Go down
Feron Rust
Feron Rust
Jedi

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Szürke Jedi - Fejvadász
➣ : Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken 5110551-5914252283-51105
Tartózkodási hely : A mélyűrben
Hozzászólások : 12
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptyVas. Júl. 03, 2016 2:00 am

*Szórakoztató kis káosz kerekedett, ahol mindenki püfölt mindenkit akit látott, ő azonban csak ült a terem egyik végében és nézelődött, mintha csak egy átlagos dolog lenne, hogy egy egész helyen ő az egyetlen aki meg sem mozdul egy tömegverekedés hatására.
Élvezte a felfordulást, bár nem volt anarchista, de meglátta annak is a szépségét, hogy efféle szabadságot csak kevés helyen láthatott akárki a galaxisban.
Coruscanton a papoló főuraságok és a nemesek ücsörögtek a magas épületeikben és fogalmuk sem volt arról, hogy mi folyik a való világban. Egy Jedi sok helyet megjár és sok lénnyel találkozik, a legnagyobb mocskoktól a legnemesebb lelkekig és mindenki eldöntheti, hogy mi az ahol jól érzi magát. Félreértés ne essék, nem a bűnözést élvezte, csak azt a légkört, ami ezeket a helyeket olyan erősen áthatotta.
Visszakanyarodva az aktuális szitura, újonnan szerzett macska szerű barátnője épp valami nagyon hősies dologra készült, míg tőle pár méterre egy Wookie őrjöngött, mert valamelyik idióta jó ötletnek tartotta, ha megbökködi a szőrös óriást. A háborúban még szolgált több hasonló lénnyel és tudta, hogy néha még egy erőhasználónak is hatalmas gondot okozhat az a szín fizikai erő, amit ezek a harcosok hordoznak magukban.
Nem tudta hirtelen élvezze-e még e hely vendég szeretetét, vagy inkább a nő és a rosszarcú páros után induljon, akik az imént hagyták el a helységet.
Végül nem a nemes lelke és nem a lelkiismerete, inkább a kíváncsisága döntött, és elindult az ajtó felé… Közben a keze ügyébe vette a fénykardját. Imádta azt az érzést, a markolat a kezében és az erő amit ontott magából, mikor forgatta. No igen, mióta megszakadt az Erővel való kapcsolata nem igen élvezhette azt az érzést, de még mindig meg volt az a felemeló hatalom ami a fénykarddal járt. Bár nem hajlott a Sötét Oldal felé, de ezt a kis hatalmat és a vele járó élvezetet megengedte magának.
Kilépve hát a nőn akadt meg a szeme, aki mint egy droid menetelt a páros után, akik közül a nő bizonyosan nem akart a férfival menni.
Úgy döntött, a legjobb döntés az lesz ha lerövidíti az időt és a hátukba kerül, így megindult egy kis mellékutcán, s mivel nagyjából felmérte a terepet korábban, tudta hogy az utca ahol a célpontok haladnak hova vezet. Gyorsított a léptein és meg is érkezett az utca végére, ahol nyugodtan nézte végig, ahogy a tag a csaj, és az őket követő nő, hogyan masíroznak pont az ő irányába…
Vett egy mély lélegzetet és csak várt, kíváncsi volt mi sül ki a dologból, s csak akkor akart közbe lépni, ha tényleges probléma adódik. *
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
Sadry Lynx
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 9
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptyPént. Júl. 01, 2016 1:47 pm

Miután megint a sűrűjében találhattam magam, rá kellett jöjjek, hogy lassan már nem tudom ki kivel van, és ki ellen. És ez a felfedezés még pont idejében jött, amikor az előbb rám támadó helyett, majdnem Ravikhnak, a gépészünknek húztam be egyet. Ravikh, magas, izmos fekete hajú ember férfi volt. De nem olyan magas mint a kapitány. (A kapitány egy kisebb wookie magasságával vetekedhetett, bár elmondása alapján egy sem volt a felmenői között, el tudtam képzelni, hogy nem egyszer kapott ilyen megjegyzést.) Szóval a gépészünk magassága mellett azt az érzetet sugározta, hogy nem régiben még kigyúrt, izmos fickó volt. Arcán pedig nem egy heg éktelekedett. Arca azonban sápadt volt, azt az érzetet keltett, mitha valami kórság gyötörné. Az biztos volt, hogy ha most valami baja esik a kezének, akkor a kapitány kicserzi a bőrét és kabátot csinál belőle... Legalább említés szintjén, és rám is hasonló sors várt volna, hogy ha egy jól irányzott ütéssel bolygó körüli pályára állítom az állkapcsát mert nem figyeltem. Vagy legalább kiütöm a helyéből.
Ennek a kis közjátéknak köszönhetően azonban az agonizálásból felücsúdott tag, majdnem leütött hátulról. Ravikh szólt az utolsó pillanatban. A kótyagosságomat meghazudtoló fürgeséggel pördültem ki az ütés elől. Görnyedt testtartásban kerültem félig a háta mögé, és jöhetett a próbálkozásért a fizetség. A két kezemet összekulcsolva próbálkoztam ugyan azzal, amit az előbb ő akart, történetesen leütni. A dolog azonban nálam sem sikerült teljesen, mivel ő is megfordult. A tarkója helyett az arcára sikerült rá sóznom egy nagyot. Ravikh pedig bevégezte. Bár ilyen helyzetben mindig is féltettük őt. Voltak jobb pillanatai, de volt amikor egy csavarkulcsot nem tudott megemelni.
A közvetlen veszély elmúlásával, viszont hirtelen nagyon rosszul éreztem magam. Már egyből nem álltam biztosan a lábaimon.
Ha nem ment volna nehezen a gondolkozás, átfutott volna valószínűleg az agyamon, hogy miért is csináljuk ezt? A válasz viszont sajnos számomra túl egyszerű volt. Ha a kapitány összeveszett valakivel, akkor kutya kötelességünk volt mellette maradni, és vele tartani, míg az egésznek vége nincs így vagy úgy. Én legalábbis így gondoltam. Minden esetre elég nagy szégyen lett volna, ha nem bírom az iramot. Annál viszont pedig még inkább, ha nyugodtan, hátra dőlve néztem volna a jelenetet, vagy leléptem volna.
A wookiekre visszatérve, igen azt hiszem oda tartottam volna az előbb. Valamerre arra volt a kapitány is...
Iszonyatos ordítás hangzott fel. Olyan ami betölti az egész teret, mélyről jövő... olyan amitől egy droidban is megfagyna a hűtőfolyadék, nem hogy ehm... Minden egy pillanatra megállni látszott, legalábbis számomra.
Wookie barátunk, e mély orgánumú ordítás kíséretében borított fel egy asztalt, és vele pár közeli személyt. Az asztal pedig a másik falnál landolt, két verekedő twi'leken. Szőrős rémalakká átavanzsáló izomkolosszus lábából kiálló vibrokés nem túl sok jót jelentett. Sőt egyértelmű volt, hogy nagyon el fognak durvulni a dolgok.
Nekem azonban mégis egy jeleneten akadt meg a szemem: ahogy a nem olyan régen szerzet twi'lek barátosnémat egy rossz arcú fickó kivonszolja a lebujból. És el kell hogy mondjam a lányzónak láthatóan nem volt kedve menni. Az arcán már is egy csúnya folt éktelenkedett.
A képlet egyszerű volt. Egy ilyen helyen mi másra is lehett gondolni...
Rossz életű twi'lek lányhoz, rosszarcú pasas dukált, akinek ki tudja mi volt a rovásán. Sok csúnya dolog valószínűleg. Az egész egy rossz döntés volt a lány részéről valmikor egyszer, és lehet hogy már megbánta már, de szabadulni ne volt olyan egyszerű...
Az italtól felbátorodva indultam utánuk a tömegen, bele sem gondolva, hogy ez eléggé veszélyes lehet az egészségi állapotomra. Még akár jobban is mint a jelenlegki kocsmai bunyó.
Vissza az elejére Go down
Feron Rust
Feron Rust
Jedi

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Szürke Jedi - Fejvadász
➣ : Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken 5110551-5914252283-51105
Tartózkodási hely : A mélyűrben
Hozzászólások : 12
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptyPént. Júl. 01, 2016 12:57 pm

*Abban az időben rengeteg munkája akadt a peremvidéken. Egyes rétegek a Birodalom felemelkedése, a háború vége és a Hutt űr szűkülése miatt többé nem tudtak a forgatagban eltűnni, és a peremvidékre kényszerültek. Ennek természetesen az volt a velejárója, hogy bizonyos fejvadászok, mint például hírhedt Feron Rust barátunk, ezt a területet választották célpontul a vadászathoz, hisz időnként olyan nagy halak is kézre kerültek, mint egész bűnszervezetek fejei, vagy akár több csillagrendszerben is körözött gyilkosok.
Annak ellenére, hogy menekültek, ezek a bűnözők a peremvidéken valamiért mind azt hitték, hogy nem érhet el ide az ”Igazság” keze, de ez csak még jobban a Feron félék kezére játszott.
Nem állt sem a lázadók, sem a Birodalom oldalára, bár mind a kettőnek jót tett azzal, hogy ezeket a szemeteket eltűntette a Galaxisból, és nem mellesleg egy rakás pénzt bezsebelt rajtuk.
A régi nagy Jedi lelkiismerete többé nem zaklatta, nem érdekelte hogy mi történik ezekkel a mocskokkal akiket lead a begyűjtőkben. A lelkiismeret nem olyan kiváltság, amit az új korszakban a Jedi megtarthat magának. Igaz a tanítások alapját nem dobta el magától, mert azzal egyenesen a Sötét oldalon kötne ki, és ezt ő is tudta.
Aznap tehát begyűjtött 3 Gyilkost, 2 Erőszaktevőt, és 1 Gengsztert… ezeket mind leadta egy közeli begyűjtőben, ahol aztán ki is fizették a pénzét.
A legtöbb munkát és nagyobb szabású megbízást mindig kantinokban kapta, így szerette az idejét ilyen kis füstös és mocskos helyeken tölteni, hiszen itt folyt az igazi élet, nem a magas csarnokokban, ahol mindenki nemes.
Szóval lehuppant egy ilyen helyen és onnan nézte mi folyik a helyen.
A szokásos mulatozás és nagy barátkozások, melyek pont addig a pillanatig tartottak, míg a kommunikáló felek egyike fel nem kapta a vizet valami apróságon. Ahogy előre meg lehetett jósolni, ez most sem történt másképp, pár pillanat elteltével már nagyban egymást püfölte mindenféle lény aki megfordult ezen a félreeső bolygón. Feron persze nem pörgött bele ezekbe a verekedésekbe, de kedvét lelte abban, hogy nézze, ahogy mások berúgva gyepálják egymást.
Ő csak nyugodtan kortyolgatta az italát, melyet néha-néha kicsit ide-oda  manőverezett, hogy el ne találja valamelyik épp arra eső személy.
Miközben folytak az események, egy nő őt is megtalálta, bár csak egy köszönés erejéig, aztán valaki őt is visszarángatta a bunyóba.*
- Helló. –
*Biccentett, amikor elkapta a nő tekintetét egy pillanatra, s közben végig pásztázta mi folyik a helység hátsó részében. Ott épp két Twi’lek férfi verte egymást székkel, ami megint csak egy vicces párharcnak ígérkezett.. *
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
Sadry Lynx
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Hozzászólások : 9
TémanyitásTárgy: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 9:34 pm

Azt hiszem egy sikeresen leszállított rakomány okán ünnepeltünk, itt a peremvidék egyik távoli szegletének majdnem legtávolabbi lebujában. De jelen állapotomban ezt már nem tudtam volna biztosra megmondani, sem a helyet sem az okot. Rendesen elengetük magunkat. És a többesszám nem csak amolyan fellengés volt. Az egész csapat felöntött a garatra. Valószínűleg egy ilyen helyen nem volt ez túl okos döntés, de csak egy maradt volna teljesen józan, az hónapokig hallgatvatta volna.
A hely, a kocsmának csúfolt valami, elég lepukkant volt. Odabent vágni lehetett az jobbára zöld színűnek mondható füstöt és koszt. De ez úgy tűnt a jelenlévőket nem igazán zavarta. Én pedig már olyanra ittam magam, hogy már nem zavart. Sőt...
Ami azt illeti egy twi'lek lánnyal beszélgettem, egész jó fejnek tűnt az elején. Most már pedig egész kis csapat verődött közénk. Nevetgéltünk, és valószínűleg a többség már fel sem fogta a beszélgetés lényegét. Az pedig nem jelentett semmit, hogy ki beszélt, az is éppen annyira értette aki hallgatta.
A bajok ott kezdőtek amikor egy torony magas, izmos, és első ránézésre is sokat látott fickó felpattant az egyik közeli asztalnál... a kapitány volt az.
Szinte én is azonnal, ugyan olyan vehemenciával álltam fel, az nem volt lényeg hogy világomat sem tudtam. Sem pedig az, hogy ezzel az egy mozdulattal sikerül fellöknöm az mellettem ülő, amúgy kissé satnya testű zabrak fiút, aki épp azon volt hogy rámcsimpaszkodjon. A hirtelen szintváltozással, viszont én és hátrányba kerültem, tekintve, hogy nagyon húzott a gravitáció a föld felé, és érezni véltem a bolygó keringési pályáját.
Szó szót követett, de ami azt illeti valószínűleg sokkal rövidebb ideig mit amennyinek én érzékeltem. Valahogy oda jutottam a kapitányhoz sűrű imbolygásom ellenére, aztán repülni kezdtek a dolgok. Először a poharak, aztán a székek... ekkor már durvult a helyzet. De aztán jöttem én...
Hatalmas csattanással értem földet... vagyis asztalt. A behatás következtében egy pillanatra elfeledkeztem mindenről. Hogy hol vagyok és miért. Fölnéztem az előttem ülő ( vagyis inkább mellettem, bár mivel a feje pont fölöttem volt ezért akár minek is nevezhetjük a kialakult pozítciót) valaki arcába. Bárgyún megbámultam ami azt illeti, arcomra a szesztől vezérelve őszintén kiült a csodálkozás. Az illetőről ugyan is jelen állapotomban nem tudtam eldönteni hogy a fazon droid vagy ember.
- H-helló... - vigyorodtam el.
Ekkor azonban vissza rángattak a valóságba, szó szerint.
Valaki megfogta a lábamat, hogy visszarántson a dolgok sűrűjébe, azonban ezt én igen is támadó jellegű megnyilvánulásnak ítéltem. Ösztönből rúgtam a szabad lábammal az illető karjába, majd lendületből talpon termettem.
- NA IGEN AZ AZ ÉN WAMPÁM... WOOKIEM VOLT! - kiáltottam, már amennyire érthető szavakat tudtam mondani miközben igyekeztem talpon is maradni, de úgy hullámzott minden. Aztán már nem is voltam benne olyan biztos, hogy a kedves szőrős izé akivel beszélgettem a bunyó előtt tényleg wookie volt... asszem az volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken   Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken Empty

Vissza az elejére Go down
 
Feron & Sadry - Kocsma a peremvidéken
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sadry Lynx
» Feron Rust
» Feron és Chaya - Nar Shaddaa
» Fendra & Sadry - Szektor a központi világok szélén
» Ab Rahn & Feron - Oxon City

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Játéktér :: Világűr :: Vad űr-
Ugrás: