Megosztás
 

 Neutrostorm & Sparkler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptySzomb. Júl. 23, 2016 2:19 pm

- A Birodalmi tisztek? Meg vagy te veszve. De ez mondjuk nem újdonság – csóválom a fejem, és az arcvonásaim is a nemtetszésemet fejezik ki. Tudom én, hogy feljebb kell kapaszkodni, de pont náluk? Az egész banda irritáló, nagyképű és túlságosan is arra épül, hogy sokan vannak. Nem mintha itt nem ugyanez lenne, de ez egy bolygó, nem egy galaxis és vannak szabályok. Ott nincsenek, csak amit a drágalátos Császár akar. Hiába van szenátus, csak bábok, amiket kedvére mozgathat. Ha pedig ellenvetés van, a szenátorok cserélődnek, nem hiszem el, hogy ezt nem veszik észre. Tudtam, hogy egyik ajánlatom sem fog neki igazán tetszeni, de nem szeretném, ha azt hinné, hogy a csábos mosolyával, a „lehengerlő” stílusával és a csinos kis seggével mindent elérhet. Sok mindent, de nem mindent. Ötezer kredit tisztességes, még akkor is, ha nem tudom, hogy miről van szó pontosan. De biztos vagyok benne, hogy nem lehet semmiség, ha a két befolyásos ügyfelem ezzel üzérkedik, szóval ja. Bólintok neki, hogy az bizony annyi. Tudom, hogy nem egyeztek meg árban, de én sem ma kezdtem. Biztos vagyok abban, hogy jól jártak mind a ketten, de talán hajlandó vagyok alkudni. Talán. Édesdeden nézem őt, várva a kinyilatkozásra, hogy hova is menjek és mennyi időre. Meg is jön hamarosan.
- Már hogyne érne meg? Csak nem ismered a helyi viszonyokat – morgom, mert ez azért szíven ütött. Ötezer kreditből talán egy átlagos páncélzatot tudsz venni magadnak, vagy mondjuk egy megbízható fegyvert. Kissé zokon veszem, de várom, hogy mi egyéb pattan ki a csinos kis fejéből.
- De még mindig áll az előző ajánlat is – vigyorgok rá, majd új dologgal áll elő. Nagyon elhúzom a számat, nem véletlenül nem említettem, hogy kiről van szó, nem kell tudni senkinek sem róla. Felállok az asztalról és sétálni kezdek fel-alá. Lehet, hogy idegesítő, vakargatom is az állam rendesen, komolyan meg kell fontolnom az ajánlatot. Egyrészt lehet, hogy nem tudja elintézni ő sem, de ha én vallottam volna kudarcot, az őt semmire sem kötelezte volna, tök ingyen az egész. Azonban ő akar kockáztatni, hát… ő tudja, végül is.
- Na, jól van drágám. Nem akartalak belerángatni, de te tudod – zárom össze az ajkaimat, majd mellé ülök. A kezemet a vállára teszem, és szorosan hozzásimulok. Talán elvisel most egy kicsit, és finoman a fülébe susogok.
- Vanko Suarez, hadnagy. És vigyázz, eléggé patkány a faszi – még finoman megharapom a fülét, és mosolyogva húzódok el tőle. Biztosan ki fog akadni, de ennyit megér mindenképpen.
- De ha nem megy, még mindig ott az ötezer – komolyan felemelem a kezemet a mutatóujjam az orrom előtt, figyelmeztetésként. – Ne vedd félvállról, még látni akarlak – vallom be, és elkomorodok. Nem egy mitugrász a faszi, akit simán el lehet süllyeszteni, de talán Nitro babának van annyi kapcsolat, hogy megtegye. Legalább tudni fogom, hogy mennyire befolyásos. Végül is úgy tűnik, csak nyerni tudok az üzleten.
- Mindig öröm téged látni Nitro baba – a kezem nyújtom, hogy az üzlet megköttessen, közben a fiúknak intek a fejemmel, hogy elmehetnek. Ugyanis, amikor túl közel vagyok valakihez, azonnal beindul a túlélési ösztönük és mindenáron meg akarnak védeni. Észrevétlenül céloznak be mindenkit, akik a közelben vannak. Veszik a jelet és normálisan kezdenek viselkedni, már ha ezeknél van olyan.
Vissza az elejére Go down
Neutrostorm
Neutrostorm
Birodalom szimpatizáns*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Ügynök
➣ : Neutrostorm & Sparkler Tumblr_o7nttrWiWg1qii97qo3_250
Kor : 35
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 60
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptySzomb. Júl. 23, 2016 1:36 pm

- A legjobbal? - Vonom fel a szemöldököm, szándékosan túljátszva magam. Majd mint akinek de fel vitte az isten a dolgát folytatom. - Ó, manapság a birodalmi tisztecskék a zsánerem. - Nevetek fel és cseng ott valami sötétség is az édesen mímelt kacaj mögött. Nem csak tisztekrõl van itt szó. Sokkal veszélyesebb, dörzsölt alakokról. Akiktõl félek, de alaposan beletekeredtem a saját hálómba. Ami most nem is számít, hisz nem az õ gondja.
Azt hiszem, Sparklert kedvelem a leginkább azok közül, akiket rühellek. Mindig jó volt hozzám, a maga fékevesztett, kapzsi módján. És õ le tudja nyelni azt, amit sokan mások nem. Az éles humoromat. Talán még élvezi is. De az üzlet, az mindkettõnk számára üzlet, ez pedig hamarosan be is bizonyosodik. Ideje kis idõre az asztal alá söpörni a visszataszító mosolyunkat.
Ami azt illeti, szívesen felajánlanék neki egy kis mûsort, mondjuk azzal a csinos tw'ilek pincérnõvel ott. Még néhány pohárka bor és ezer örömmel adnám át magam az élvezeteknek, kéjesen riszálva a csípõmet. De ez nem így mûködik. Az üzletet nem keverem a testiségekkel, még a végén rákap a sok féreg. Vigyáznom kell az egzisztenciámra. És most egyébként sem igazán érek rá ilyesmivel bíbelõdni, a nagyuram haza vár.
Ha Sparkler jóban van a Gyûjtõvel, hát nekem is megéri jóban lenni Sparklerrel, de nem tetszik az ajánlata. Ötezer kredit? Ennél magasabbra hirtelen nem is szökhetne a szemöldököm, persze csak gondolatban. Kifejezéstelenül, hûvösen meredek Sparklerre, ezzel is kifejezve felé az ellenszenvemet.
- Ötezer kredit. – Duruzsolom felé, esélyt adva, hogy kijavítsa magát, vagy engem, ha esetleg rosszul hallottam volna. De nem teszi, az én arcomra pedig gunyoros mosoly szökik fel. - Édesem. Ötezer kreditet az életed nem ér meg. – Jelentem ki mindennemű körítés nélkül. De hogy lássa, milyen nagyvonalú vagyok, és mennyire nem veszem a kicsi szívemre, hogy hülyét akar csinálni belőlem, valami sokkal jövedelmezőbbet ajánlok neki, mint a mihaszna pénze.
- Adj egy nevet és egy titulust, édesem. – Felteszem azért akarta a gyűrűmet, mert valakivel meggyűlt a baja. Megkímélem hát őt az emberveszteségtől, magamat meg attól, hogy megkopasszanak. Nem mondom ki nyíltan, hogy mi célból kell nekem a név, de ahogy a szemeibe nézek... nem kezdő már ő sem, tudni fogja, miről van szó. Az ő Nitro babájának semmibe nem kerülne elintézni, hogy az ürgét lázadónak titulálják és karóba húzzák a Birodalom katonái. – És sem a pénzemre, sem a gyűrűmre nem lesz szükséged. – Mosolyodok el nyomatékosítva a segítőkészségemet. Olykor egy-egy szívesség tényleg sokkal többet ér, és erősebbé teheti a kis üzleti alapunkat, mint a puszta pénz. Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy minden levegővétellel jobban rühellem a pasast. Kellően hűvösen és úriasan nézek a szemeibe ahhoz, hogy ő is érezhesse, velem sem éri meg játszadozni, nem csak vele.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptyHétf. Júl. 18, 2016 10:11 pm

Ezt szeretem benne, veszi a lapot, nem háborodik fel minden apróságon. Ez hozzátartozik a mi kis románcunkhoz, már ami az egymás kóstolgatását illeti. Sajnos ez fizikai síkra sosem fog eljutni, Neutrostorm válogatós, és én nem férek bele a rostájába. Talán ha a felsővárosba várnám mindig, szép tiszta környezetbe, bevetve némi nem túlzó romantikát… talán. De az nem én vagyok, mint tudjuk, és ő sem az, aki feladja az elveit, de ez így van jól. Én viszont szeretem piszkálni, és az érzés kölcsönös. Mondjuk a gúnyos mosolya a vendéglátásról azért kicsit kinyitja a bicskát a zsebemben, de ilyenkor mindig emlékeztetem magam, hogy ő az ügyfél és pár dolgot megengedhet magának. Csak aztán nehogy kelljen egyszer a segítségem és annak nagyobb ára lesz, mint gondolnánk. Az egyensúly megtartása fontos, még a Jedik is ezt mondták… aztán kinyírták mindet a picsába.
- Ó, azt el tudnám hinni rólad – nézek rá, jól felmérve magamnak. – Csak Kraton nem keveri az üzletet a szórakozással, ilyen téren elég maradi – vonom meg a vállam. Főleg, ha ismeretlenekről van szó, erősen gyanakodik, de ezért is van még életben, nagy a valószínűsége. Bírom a fickót, csak a cizellált nyelvezetét nem vágom le mindig. Néha összeereszteném Woolsh-sal, azt jussanak dűlőre. Párzási rítus, ahahaha!
Na, de visszatérek a tárgyra, a fizetségre, és még két lehetőséget is ajánlok neki. Úgy tesz, mintha ráállna arra, hogy eltölt egy közös izzadásnyi időt velem, de kétlem, hogy elhiszi, hogy ezt beveszem. Bár igazán csábító tényleg, és még tetszik is nekem ez a fajta dolog. Majd éjjel, mikor döngetem a twil’eket rá gondolok. Úgyis csak ez marad nekem, de azért hagyom, hogy elcsábítson, még úgy is teszek, mintha sikerülne.
- Megtudnád, hogy milyen a legjobbal – susogom vissza, miközben közeledik hozzám. Ha már így kidobja magát, jól megnézem magamnak, valahogy a hátsója mindig felfokozza a libidómat, szóval jöjjön csak. Vigyorom széles, egészen addig, amíg ki nem jön a száján az igazság, és véget vetve a játéknak elhúzódik.
- Ó, Nitro baba, mindig átejtesz – fintorodok el álsértődöttséggel az arcomon. Aztán persze rákérdez a gyűrűre. Komolyan elhiszi, hogy az orrára kötném, hogy mire kell nekem. Úgysem fogja odaadni, most már tudom, mert nem az a típus, aki nem hajlik az alkura, túl gyorsan tereli a szót.
- Egy emberkét meg lehetne vele győzni, hogy húzzon el a területemről – adom meg mégis a választ. Ha bemutatnám neki, hogy Birodalmi kapcsolataim is vannak, sőt még meg is fenyegetném vele, biztosan szépen arrébb húzná a dolgát, mondjuk a bolygó túloldalára. Az pedig mindenkinek jót tenne, elsősorban nekem.
- De 5.000 kredit is megteszi – vonom meg a vállam végül. Az szerintem méltányos ár, sőt, talán még aprópénz is, ha azt nézzük, hogy még milyen üzlet sülhet ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Neutrostorm
Neutrostorm
Birodalom szimpatizáns*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Ügynök
➣ : Neutrostorm & Sparkler Tumblr_o7nttrWiWg1qii97qo3_250
Kor : 35
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 60
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptyHétf. Júl. 18, 2016 6:34 pm

Zsákruha, jó vicc. A galaxis söpredéke gyûlik itt össze, ezek között zsákban is királynõ lennék. Meztelenül meg méginkább, nem mintha ez az öröm megadathatna itt bárkinek is. Hamarosan végignézem Sparkler önfényezõ kis mûsorát, helyet foglalunk a viszonylag elzárt és tiszta boxban, s rövid kerülgetés után már kortyolok is.
- A vendéglátás? Ó, édesem... - Mosolygok gúnyosan a poharamba. Messze áll ez a hely attól, amihez hozzá vagyok szokva. Nar-Shaddaa alsóvárosában vagyunk, azért annyira ne fényezzük azt, ami minket körülvesz. Noha azt nem tagadhatom, hogy Sparkler jól bánik velem. Egyelõre. De mivel nem holmi senkiházi kereskedõ vagyok, ez a legkevesebb. A hozzáállásommal meg, nem is meglepõ, hogy Sparklerrel kutya-macska viszonyunk van.
- Ki tudja. - Dõlök hátra elégedett mosollyal, a gazember felháborodását látva. Más a helyemben talán félhetne tõle, de nekem nincs okom rá. Tudja õ, hogy a játszadozás után tisztességesen ki fogom fizetni. Az üzlet, az üzlet. Ha pedig átverném Sparklert, a hut szektor kiesne a hatókörömbõl. Lehet, hogy most megmaradna a pénzem,de hosszútávon semmiképp nem járnék jól. - Talán megbabonázta a szépségem. - Duruzsolom aljas tónusban. Láthatóan jól szórakozom az átmeneti nyomorúságán.
S mikor végül árat ajánl, a fejem hátrabiccentve nevetek  fel. A mosolyom épp olyan lenyûgözõ, mint mindig. Az italom élvezve hallgatom végig ezt a gazembert velem szemben, majd leteszem a poharam, felállok, s az asztal lapján érzékien húzva végig ujjaim kerülöm meg az asztalt, a csípõm riszálva, ahogy általában sétálok, végül Sparkler mellett foglalok helyet, egészen közel hozzá. Szinte hozzásimulva ahhoz a mocskos karjához.
- Vagy mi lenne, - kezdem õt idézve - ha mindkettõt megkapnám? - Duruzsolom a fülébe. Õ és én a lakosztályában, néhány édes órát eltöltve, hihetetlen ugye? Az. Rendkívül tehetséges, s épp olyan aljas színésznõcske vagyok. Amikor Sparkler rám néz és találkozik a tekintetünk, valahogy nem megy tovább. Igazán jól szórakozva hitvány módon nevetem el magam, s húzódok kicsit távolabb. Csak nem képzelte, hogy összefeküdnék vele? Én? Ismer már annyira, hogy tudja, természetben sosem fizetek.
Hamarosan visszaülök a helyemre, újabb kortyot tüntetek el, s várom az ajánlatát. Feltett szándékom volt pénzben fizetni, elég volt mára az adok kapok szívességekbõl. Egészen mélyet sóhajtok a szavai hallatán, ám egy másodpercnyit sem kell gondolkodnom azon, amit mond.
- Ne is álmodj róla, Sparkler. - Jelentem ki hûvösen, igazán kifinomultan. Az iménti szórakozott énem sehol, most, hogy rátértünk az üzletre. - Ugyan mi dolgod van neked egy birodalmi pecsétgyûrûvel a hut szektorban? Az alsóvárosában, hm? - Vonom fel a szemöldököm. Bár nem biztos, hogy tudni akarom. És még ha elég ostoba is lennék ahhoz, hogy rábólintsak, mire megyek azzal, hogy elvághatom a torkát, ha már megtörtént a baj és nyakig vagyok benne? Az rajtam már nem segítene. Másrészt, nem vagyok meggyõzhetetlen, ha be tud venni a buliba és hasznom is lehet rajta. Ha nem, nos marad a pénz.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptyVas. Júl. 17, 2016 12:14 pm

Úgy vagyok az ügyfelekkel, hogy ha én a védelmet biztosítom nekik némi aprópénzért, akkor ők megtisztelnek azzal, hogy igazat mondanak, és nem sumákolnak. Azt nagyon nem bírom, ezért nem is állandó a kuncsaftköröm. Nyilván vannak olyanok, akik tisztességes gazemberek, akiknek még plusz szolgáltatást is kapnak teljesen ingyen, ilyen például Kraton. Na, azt se felejtsük el tőle, hogy egyszer megmentette a seggem, szóval mondhatjuk úgy, hogy az egyik kiemelt ügyfelem. Nitro is egészen magasan jegyzett ügyfél a listámban, de az ellenszenve miatt, amit gyakorta ki is mutat nyilván nem fog olyan magasságokba eljutni. Az is igaz, hogy a kedvemre lenne vízszintesbe vinni, de talán ő nem vágyik az efféle gazemberre. Mindegy, az ő dolga, csak legyen szerény, ahogy mindig, meg mocskosul őszinte, ahogy korábban is. Azt nagyon bírom benne, na meg a seggét, de hát ezzel gondolom ő is tisztában van. Meglep a gyors megegyezés, az pedig még jobban, hogy Kraton, akinek alig tudtam felhajtani vevőt erre a cuccra – egy homályos rejtett üzenetet küldetett szét, homályos képpel – ingyen odavágta a csajhoz. Ha egy kicsit többet időznek egymással, akkor azért nem lett volna teljesen ingyen és felfoghatatlan, de ez azért a Gyűjtő szégyene lett volna, ha tíz perc alatt végez ezzel a némberrel. Nem olyannak ismerem a szürke jedit. Sok időm nincs elgondolkodni a párzási rítuson és mindenen, mert hamarosan megjelenik Nitro a kíséretemmel.
- Nyilván, ha itt vagy, nem fért bele a vetkőzés és a móka – vigyorgok rá szélesen. Nem, nem fogja megtudni, hogy mit tudok, vagy mit nem, ismer már annyira, hogy nálam a titkok nem szivárognak ki. Mindig törlöm a droidok agyát, ha valami olyasmit tudnak, amit nem kellene, az embereim pedig nem olyan ostobák, hogy bármit is kiszivárogtassanak. Volt már olyan, aki próbálkozott, a tetemeik megtalálhatók Nar-Shaddaa mocskában. Nitro közelebb hajol, azt hiszem egy pillanatra, hogy megjött az esze velem kapcsolatban, de csak figyelmeztet, hogy bámulják.
- Vegyél zsákruhát baba, ha nem akarod, hogy bámulják a szép hátsódat. Olyat kérsz, amit nem egyszerű teljesíteni, de lásd kivel van dolgod – oldalt lépek és egy emberes öklöst kap a jobb szemére a Stereb. – Nem bámuljuk feltűnően a vendéget barom – és még le is fejelem. – Elmehettek, a hölgy innen az enyém – a testőrök eltávoznak, miközben kihívóan nézem a nagydarab marhát. Csak bólint, és elindul lejegelni magát, miközben megnézem, hogy elrepedt-e a fejbőröm, mert a fejelés eléggé jól sikerült. Mivel semmit sem találok a boxok felé igyekszünk, és helyet is foglalunk végre.
- Így ismersz? Hát csalódtál valaha bennem, drágám? – mire felocsúdhatna, már jön is a bor, csak kerestek tiszta és új poharakat. A pultos maga hozza ki és tölt ugyanabból a palackból mindkettőnknek, majd otthagyja a maradék bort is. Felemelem a közelebb lévőt és koccintásra kínálom, majd egy emberes kortyot tüntetek el belőle. Kezdődhet az üzlet, érdeklődni is kezdek a Gyűjtőről. Nem követem el azt a hibát, hogy egyből a tárgyra térek, megvan ennek a maga rítusa, ha már ilyen új szót tanultam ma. Tart tőle, ami nem furcsa, Kraton nem egyszerű a maga nemében. Természetesen én semmit sem fogok elárulni sem egyikről, sem másikról, azt játsszák le maguk közt.
- Remélem is. Azt is, hogy itt fogjátok az üzleteket megkötni, hiszen remek hely és távol van a kíváncsiskodók elől. Na, meg nem lehet panasz a vendéglátásra sem, igaz? – fényezzük egy kicsit a helyet és magunkat, ez mindig belefér, meg szerintem el is várja tőlem. De már várom, hogy tényleg jól fordított-e a droid, vagy vennem kell egy újat, mert a hibákat kevésbé tolerálom, főleg, ha üzletről beszélünk. Nagyon figyelek rá, de a helyzet az, hogy nem kell droidot cserélni, hála a kreditek anyjának.
- Hogy mi? – csodálkozom rá. Hiába, ravasz vagyok ám, mint a kanyipatkány, még fel is háborodok, megkeményítve a vonásaim. Talán viccelni akar Nitro, de most nem veszem az adást, ez nem az ő hibája. Nekem is van szerepem.
- Ingyen? Hát bolond ez? – pillantok a folyosó felé, ahonnan még Kraton nem távozott. Általában marad még egy kicsit elmélkedni, meg meginni-enni, amit odaviszek a tárgyalásra. Nem ingyenélő, busásan szokott fizetni, nem sajnálom tőle.
- Akkor természetben fizetsz? Most az egyszer elnézem neked Nitro baba – vigyorom széles, de nem viccelek, ezt ő is tudja. Ha odaadja a testét egy órára nekem és rendes lesz, megkímélem a fizetségtől.
- Vagy mi lenne, ha egy órára még élveznéd a vendéglátásom, akár a luxuslakosztályban, ha ez nem megy a kifinomult ízlésedhez - igen, észreveszem ám, ha valaki fintorog. Nem véletlenül vagyok a hely és a banda vezére, sok olyan nem kerüli el a figyelmemet, amit említhetnék, de ritkán teszem.
- Addig kölcsönadhatnád azt a gyűrűdet, amit a zsebedben rejtegetsz. Ígérem, nem keverlek semmibe, sőt szavamat adom, hogy kinyírhatsz és nem fogok ellenállni, ha mégis. De lenne vele egy kis dolgom. Mit szólsz? – na igen, a kis cucc sok kaput megnyithat nekem, amire nagy szükségem lenne, hogy egy kicsit stabilizálni tudjam a dolgokat a 7-es szektorban. A miénk, de vannak vele problémák, és ezzel meg tudnék oldani egy párat. Igazán nem lenne nagy ár szerintem. Persze visszakozhat is és adhat mást, ha az neki jobb, nem hiszem, hogy olyan rossz üzlet lenne az sem.
Vissza az elejére Go down
Neutrostorm
Neutrostorm
Birodalom szimpatizáns*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Ügynök
➣ : Neutrostorm & Sparkler Tumblr_o7nttrWiWg1qii97qo3_250
Kor : 35
Tartózkodási hely : Coruscant
Hozzászólások : 60
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptySzomb. Júl. 16, 2016 6:27 pm

Túlzás lenne azt mondani, hogy még mindig a Gyűjtő szavainak hatása alatt vagyok, de tény, hogy kissé elmerengve sétálok végig a mocskos folyosón, Sparkler egyik emberét követve. Aprót sóhajtok. Rosszul vagyok ezektől a fazonoktól. Ettől a helytől. Azt hiszem, hajszálnyit kényes lettem, a csillagromboló fedélzetén múlatva az időm. Na, meg nem is biztos, hogy ettől van az undor, hisz mindig is királylányt játszottam a magafajták között, mintha én annyival különb lennék, s csak akkor viselem el a koszt, ha feltétlenül kell.
Hűvös tekintettel sétálok Sparkler felé, s a szemöldököm kissé negédesen vonom fel, halk torokköszörüléssel jelezve, hogy itt állj, nem kell közelebb jönnie. Egyébként egészen szórakoztató fazon lenne, ha nem lenne... ő maga, mondjuk.
- Felteszem tudod, hogy megegyeztünk. – Fut át egy apró, aljas mosoly az arcomon, mintha egyrészt szúrnék azért, mert úgy tesz, mintha nem hallgatott volna le minket, másrészt meg azért, mert szegény Sparki egyelőre juss nélkül maradt. De mielőtt mehetnénk, még odahajolok, igyekszem nem tudomást venni a bűzről, s vészjósan a fülébe duruzsolok. – Figyelmeztesd az embereid, hogy vegyék le rólam a mocskos kis szemeiket, ha nem akarják elveszíteni azt. – S csak ez után vagyok hajlandó követni.
A boxba beülve előbb magas lóról figelem, ahogy az a gazfickó elkényelmesedik, majd én is nőiesen keresztbe teszem a lábamat, s egyik kezemmel támasztom elegánsan alá a fejem, egyenes háttal. Még az állam is magasan van, s sejtelmes mosollyal figyelem őt.
- Talán egy pohárka algarín borral jobban tetszene. – Felelem, a tudtára adva, hogy az italom nélkül bele sem kezdünk. Általában nem innék ilyen helyen, hisz vigyáznom kell magamra, de Sparkler mellett tudom, hogy megtehetem. Ha valami mindkettőnk számára szent, az az üzlet. Akivel pedig épp együttműködünk – főleg ha pénzt várunk tőle – nem mérgezzük meg, ugyebár. Ha megkapom az italt, csak az után kezdek bele.
- Tetszik nekem. A jövőben még hasznát vehetem. – Felelem őszintén, mégis van valami erős távolságtartás a hangomban. Van valami ebben a Gyűjtőben, amitől feláll a szőr a hátamon. Valószínűleg a kiléte az. És a dolgok, amiket mondott. De ezzel most nem törődhetek. Nem ezért vagyok itt, noha a királynői tekintet mögött erős nyomottság, talán egy kevés félelem látszik. Tudom, hogy igaza van. Aki a sithekkel játszik, az az életével játszik.
- Nos, Sparkler. – Dőlök hátra egy aljas kis mosollyal, háttérbe szorítva vele minden kétségem. – A Gyűjtő tíz százalékot ajánlott neked a bevételből. A bevétel viszont nulla. Most mitévők legyünk? – Csipkelődök kicsit. Ugyanilyen stílusban feltehetném még azt a kérdést is, amit ő szegezett nekem,hogy tetszik-e neki a pasas, de azt hiszem a válasza határozott nem lenne, most, hogy kis híján meg lett kopasztva. A drága kis lelkem...
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptySzomb. Júl. 16, 2016 9:40 am

Mindent tudó vigyorral csukom rájuk az ajtót, de azért elidőzöm Nitro seggén. Aztán muszáj mennem, hiába a szexi hátsó, dolgom van, és nekik is. Ma vagyok olyan jó, hogy nem hallgatom le őket, ezt Wooshra bízom, és meghagyom neki, hogy csak annyit mondjon el, hogy mennyi az ár, mivel annak 10%-a az enyém. Hát hiába, meg kell fizetni a nyugodt légkört, amit biztosítok ezen a koszos bolygón. Hiába a miénk, attól még egy koszfészek, még ha egy egész hold is. Na, persze én így szeretem, meg nekem megvan a kényelmem és a rabszolgáim is hozzá, hogy jól érezzem magam, ha egy kicsit pihenni kell. Ez a nap különleges Nitro baba és a Gyűjtő még sosem találkozott eddig, úgy érzem ez valami különleges cucc lesz. Ezért is nem akarom megtudni, hogy mi az, mert nem akarok a mocskos hutt férgekkel tárgyalgatni, meg védeni a köreimet. Elintézik, leosztják a lóvét, vagy bármi mást nekem, és mindenki boldog. Főleg én, és ez a legfontosabb. A bár felé haladva belemarok az egyik pincérnőnk csupasz fenekébe, aki tettetett rosszindulattal néz rám, majd mindketten röhögünk egyet. A pulthoz érek végül, miközben azon gondolkodom, hogy a csajnak ma jó éjszakája lesz. Már ha ráérek, nem tudni ma melyik gang próbálkozik, vagy esetleg békés, savas-ködfelhős lesz az éjjel.
Újabb vendégek érkeznek, ismeretlenek, akikre mindig állítok valaki, hogy figyeljen. Nem szeretném, ha valaki robbantana, persze erre kicsi az esély, ha a fegyvereket nem is kell leadni a nagyobb mordályokon kívül, folyamatos holokamera figyelem van, na meg néhány jól helyezett erőtér, hogy ha baj van, azok bekapcsolnak automatikusan. Így kisebb károk lehetnek, persze, ha ez a pultnál van… na, mindegy. Nincs teljes biztonság, és nem is lesz. Viszont aki a bárban keménykedik az nagy valószínűséggel halott lesz rövid időn belül.
- Adj egy Algarine-t – szólok a Morcinak, a rendes nevére a fasz sem emlékszik már. A lényeg, hogy a négy kezével rohadt jól dolgozik, hatékony és tanulékony. Állítólag ilyen mixer versenyekre is jár, és rendszeresen győz. Ó, rágjam meg a kis dudorát, majd kap tőlem egy aranyérmet, baszod. Megérkezik az ital, igaz ez nem a legjobb minőségű, de nem rossz, csak megvan az ára. Belekortyolok, nem igazán akarok lerészegedni ilyen korán, szóval csak óvatosan nyomom, miközben a versenyt lesem. Semmi extra, néhány bátor meghal és egy győz. Ránézek Morcira, az nemet int a fejével, ezek szeriont nem rá fogadtunk. Hát van ilyen. Le is tolom a bort, amikor megkocogtatja a vállam valaki, ezért az utolsó kortyot félre is nyelem. Prüszkölök egy kicsit, és kell pár másodperc, mire ordítozni tudok.
- Mi a faszom van, nem ért volna rá, amíg lenyelem? – fordulok a kocogtató felé, kirántva a vibropengémet, de a válasz egy nagy szőrös vuki, aki nyüszít a nyelvén. Elteszem a pengét sóhajtva, és keresem a szemeimmel a TC-14-est.
- Már végeztek is? – kérdezem a vukit, aki csak vakkantgat, miközben hallom, hogy keresik a kurva tolmácsdroidomat. Egyelőre csak állok szemben a vukival, aki meg a fejét oldalra billentve les rám.
- Hát ez kurva nagy, baszd meg – röhögök fel, a vuki feje meg ugyanolyan marad. Tényleg a leghűségesebb testőröm egy olyan egyed, aki nem tud beszélni, én meg nem fogok megtanulni ugatni, az rohadt élet. Végül megérkezik a kis rozsdaság, hogy olvasztanám be. Lehet, az egyik kezét be is fogom, ha a vuki rossz hírekkel jön.
- Üdv gazdám - aztán ugat a vukinak valamit, hogy egy nyelvet beszéljenek, Woolsh pedig visszaugat. Mintha egy sintértelepen lennénk, baszod.
- Woolsh azt mondja, hogy végeztek, megkötötték az üzletet. De a 10%-unk ugrik, mert nem volt ár, a Gyűjtő ingyen adta a cuccot – már bele is verek a droidba egy nagyot.
- Mi az, hogy nem volt ár? Legalább megdugta? – komolyan, ne basszon fel Kraton, mert kilövetem a fülét egy sugárvetővel. Hát mi a szar van itt?
- A jó hír az, hogy Neutrostorm felvállalta, hogy kifizeti a fáradozásinkat, ott is jön – mutat a vuki, miközben a droid tolmácsol. – Nem, nem volt párzási rítus – előbb csak ledöbbenek a szöveghasználaton, de gondolom szinkronban fordította, aztán csak felröhögök. Ezt észben tartom és használni fogom, de most dolgom van.
Odasietek Nitrohoz, félmosoly az arcomon, az, amelyik azt sugallja: na ide a jussom, baby! Megvárom, amíg ő ér oda hozzám és egy üres boksz felé mutatok, ami a legjobb vendégeknek és nekem van fenntartva.
- Na, minden rendben? Megegyeztetek drágám? – elvezetem őt a boxhoz, majd megvárom, hogy leüljön. Igazi úriember is tudok lenni, ha pénzről van szó.
- Bár tény, hogy ez elég gyors volt, na, mondj valamit. Tetszik a pasi? – a bal könyököm felteszem az asztalra, a fejem pedig az öklömre támasztom, és úgy várom a beszámolóját. Közben a háttérben újabb robbanás és üdvrivalgás, na meg átkozódás mindenféle nyelveken. Valaki kiesett és az nekem pénzt hozott, szép a mai nap is, összességében.


A hozzászólást Ben Sparkler összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 17, 2016 11:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ben Sparkler
Ben Sparkler
Neutrális*

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Véres Kések vezetője
Tartózkodási hely : Nar-Shaddaa, alsóváros
Hozzászólások : 16
TémanyitásTárgy: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler EmptySzomb. Júl. 16, 2016 7:15 am

Mindeközben a Véres Kések Cantinájában...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: Neutrostorm & Sparkler   Neutrostorm & Sparkler Empty

Vissza az elejére Go down
 
Neutrostorm & Sparkler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben Sparkler
» A Negyedik Nővér és Sparkler
» Natascha K'reuz aka Neutrostorm
» Neutrostorm & Darth Exodus - Peremvidék
» Adria & Neutrostorm & Zedihr - Crevasse City

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Játéktér :: Múlt, jövő-
Ugrás: