Megosztás
 

 Adria & Tomerin - Fogságban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Feron Rust
Feron Rust
Jedi

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : Szürke Jedi - Fejvadász
➣ : Adria & Tomerin - Fogságban  5110551-5914252283-51105
Tartózkodási hely : A mélyűrben
Hozzászólások : 12
TémanyitásTárgy: Re: Adria & Tomerin - Fogságban    Adria & Tomerin - Fogságban  EmptyPént. Júl. 01, 2016 12:24 am

*Valamilyen okból azóta a nap óta, hogy elvesztette az erejét minden reggel tüsszögött mikor felébredt, és bár valószínűleg a kettőnek semmi köze egymásnak ilyenkor eléggé negatív hangulatban szokta emlegetni a háború végét és a Birodalmat, mivel ezek hozták el a tüsszögős időszakot.
Történetesen aznap is úgy ébredt, s mivel mindig a maszk nélkül aludt nem gátolta semmi hogy kivonuljon a mosdóba és ott megmosva az arcát ébredezni kezdjen.
Miután a víz frissítő hatása érződni kezdett, felnézett a tükörbe és pont azt látta amire számított, azt a torz arcot, melyet a háborúban tanúsított hősies helytállásáért és a Köztársaság lelkes szolgálatáért tudhatott magáénak.
Nem gyűlölte a Köztársaságot, és nem gyűlölte a Birodalmat sem, egy korszak lezárult, s egy másik kezdődött el, de ettől még nem volt boldog ha visszagondolt a régi időkre, mert eszébe jutott a testvére, a szülei, a kiképzése, és az hogy mennyi dolgot vesztett el azzal a korszakkal.
Erre a gondolatra a szeme a jobb kezére tévedt, amely egy teljességében robotkar volt. Ez is csak mint az arca, a háborúnak volt köszönhető, és a szeparatista erőkkel vívott háború jelei.
Gyorsan elterelte a gondolatot, hisz sosem szeretett a múlton merengeni. Gyorsan zuhany alá állt, és felfrissített magát, majd felöltözve felöltötte az ő védjegyét, a maszkot, amelyről bárhol és bárki felismerheti. Az évek során elég sok nagyobb nevet elkapott és pénzre váltott, így akár akarta akár nem, a hírneve gyorsan terjedt a galaxisban.
Nem volt túl gyakori, hogy egy Jedi, aki régen a béke őrzője volt fogja magát és felcsap fejvadásznak. Feron úgy fogta fel, hogy ez is egy módja a béke őrzésének… új idő új szabályok.
Már nem látták szívesen a Jediket sehol a galaxisban, sőt egyes helyeken egyenesen kiadták őket ha felfedték a kilétüket. A 66-os után a Birodalom hajtóvadászatot indított a megmaradt Jedik után, melyből Feron pont azért maradt ki, mert a Peremvidéken nyalogatta a sebeit.
Felöltve tehát a teljes ruházatát gyorsan a hídra sétált, hogy megnézze mik a betervezett napi teendői… egyetlen feladata volt, elkapni egy Trandoshiai zsoldoscsapat vezetőjének elkapása…
Állítólag épp valahol egy Lázadó-Birodalmi ütközet helyszínén gyűjtögették a túlélőket.
Alvilági kapcsolatainak hála az információ szinte valós időben áramlott hozzá, ezzel nagyban megkönnyítve a munkát.
Beállítva tehát az úticélt a hajó a hipertérbe ugrott… Nem a saját hajójával ment, az túl felismerhető, helyette egy kis kereskedőhajót választott, amellyel még a Trandoshiai-ak is leállnak kereskedni, ha nem épp úgy döntenek, hogy a kereskedőket is megpróbálják eladni rabszolgának.
~ Volt már ennél rosszabb helyzet is. ~
*Gondolta, mikor kilépett a Hipertérből, majd hívva a hajót nem adott képet, csak hangot… *
- Sajnálom, valami gond lehet a videóadással, az önök képét sem veszem, kereskedő vagyok a Hutt űrből… szeretnék magamnak pár rabszolgát, és igen értékes holmikat tudok cserébe felajánlani… -
*Egy ideig csend volt, majd röviddel ezután visszaszóltak, hogy nyugodtan átmehet és megnézik a holmikat..
Így csukját öltött és a fénykardját a ruha alá rejtette, hogy véletlenül se tűnjön fel senkinek ki ő…
Egy táskányi kaviccsal indult át, csak hogy drágakővel indult át… természetesen mind hamis volt, de egyenlőre kezdésnek jó. Belépve tehát a fedélzetre elkezdődött a terv. *
Vissza az elejére Go down
Tomerin
Tomerin
Sith

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : A sötét erő tanulmányozása, a Birodalom segítése.
➣ : A béke hazugság, csakis szenvedély van.
A szenvedélyen keresztül erőhöz jutok.
Az erő segítségével hatalmat szerzek.
A hatalom által győzedelmeskedem.
A győzelmen keresztül a láncaim lehullnak.
Az Erő felszabadít.

Tartózkodási hely : Dromund Kaas
Hozzászólások : 19
TémanyitásTárgy: Re: Adria & Tomerin - Fogságban    Adria & Tomerin - Fogságban  EmptySzer. Jún. 29, 2016 4:27 pm

A Dromund Kaas-i szállásomon ültem amikor egy nyugtalanító üzenet érkezett számomra. Egy holoüzenet volt amit egy birodalmi tiszt küldött nekem egy segélykérő levelet a Dolomar szektorból. Az üzenet egy ismeretlen támadót írt le, aki a semmiből támadt a birodalmi erőkre. Az Atloran bolygón állomásozóakat az egész bolygó megtámadta.
A polgároktól kezdve, a rendfenntartókig, mindenki. Úgy néz ki erre a lázadásra már komolyabban is oda kéne figyelni.
Egy Magvilágban elhelyezkedő bolygó ezt nem engedheti meg. A Birodalomnak meg kell mutatnia, hogy holmi felkelés nem gyengítheti meg. Elindultam a hangárba a hajómhoz és már írtam is a koordinátákat. A bolygó nem volt a legközelebb hozzám, de mint éppen tétlen Sith lovag, muszáj volt válaszolnom a segélykérésre. Felszálltam a hajómmal és hiperűr sebességre kapcsoltam. A zökkenő mentes leszállásomat a bolygóra egy, már javában dúló csata szakította meg. Mielőtt kiléptem volna hiperűrből. a hajóm rengeteg célpontot jelzett, ezért muszáj volt kilépnem. Hatalmas szerencsémre pont megálltam mielőtt egy birodalmi csillagrombolóba csapódtam volna bele. Úgy néz ki az Atloran bolygón zajló felkelés kivetült az űrbe is, ami nem a legjobb dolog mivel innen már nyílt irányuk van a többi rendszerbe is, ha Birodalom nem fékezi meg őket. Nem kellett sok idő, utam egyből a csillagromboló hangára felé vezetett. Amint landoltam, két katona szaladt oda hozzám, és sürgetve kérték, hogy azonnal menjek a hídra a kapitányhoz. Nem is ellenkeztem ellenük, tudni akartam mi folyik itt pontosan. Az oda tartó úton láttam, hogy pár helyen a hajó már romokban áll. De néhány beszélgetést elkapva hallottam, hogy már sikerült két darab Corellian CR90E hajót leszedni a lázadóktól, de egy darab MC80 Home One sajnos még nagy elhatározottsággal támadta a birodalmi erőket. A kapitány értesített a hírekről. Jelen pillanatban nem tudok leszállani az Atloran bolygóra, hogy a gyalogságnak segítsek. A csillagromboló pedig akár fel is robbanhat ha a lázadók egy jó ponton találják el. Talán ki lehetne használni a megtörtségüket a két hajójuk elvesztése miatt, bár akkor sem garantált a győzelem.
Mivel nem tanultam sok mindent a "pilótáskodásról", így nem tudtam sok mindent ez ügyben tenni.
Az egyik pillanatban egy TIE vadász beleszállt a már így is tropára ment MC80 Home One hídjába, ami egyben a pilótafülke is volt. A TIE vadászt üldözte egy X-szárnyú is ami még az "öngyilkossága" előtt utána lőtt két lézernyalábot, ami szintén a hídba csapódott, így felrobbantva azt. Ennek hatására a lázadó hajó irányíthatatlanná vált és elindult a birodalmi csillagromboló felé. Az ütközés elkerülhetetlen volt. A kapitány azonnal értesítette a hajón tartózkodó összes embert, hogy most azonnal el kell hagyniuk a fedélzetet. Már nem volt idő arra, hogy a hangárba menjek a hajómért. Rögtön a mentőkabinokért rohantam azalatt a rövid idő alatt amim még maradt.
Egyetlen darab mentőkabin még szabad volt amit láttam. A kapitánnyal szaladtam, mert ő sem volt annyira bolond, hogy itt haljon meg. Ő kinyitotta nekem a kabin ajtaját, majd amikor beültem oda ő be is zárta rám.
Kapitány! -Kiáltottam utána, amíg még kiláttam a kabin ablakán.
Az én helyem itt van, nagyuram. Ezen a hajón ahol mindig is szolgáltam. -Válaszolni már nem is tudtam neki, mert a mondat befejeztél azonnal ki is lőtt engem a világűrbe. A mentőkabinban ahol akár hat ember is elférhet, ott voltam én, egyedül. Ahogy távolodtam, láttam ahogy a két hajó egymásnak csapódik és hatalmas robbanásokkal a birodalmi és a lázadó egységek is megsemmisülnek. Viszont a robbanás tényleg nagy volt, én pedig nem voltam elég távol tőle. A mentő kabin felfordult én pedig bevertem a fejem, aminek hatására elájultam. Nem tudom mennyi ideig lehettem ájult de egy fogdában ébredtem. Egy elektromos börtön volt amit egy lila lézer pajzs tartott zárva. Egy óra várakozás után sem történt semmi. Nem jelentek meg a fogva tartóim, azt sem tudom kik kaphattak el. Talán a lázadók? Leültem a cellában lévő székre és lépéseket hallottam a folyosón.
Vissza az elejére Go down
Tomerin
Tomerin
Sith

a legfontosabb részletek
Foglalkozás : A sötét erő tanulmányozása, a Birodalom segítése.
➣ : A béke hazugság, csakis szenvedély van.
A szenvedélyen keresztül erőhöz jutok.
Az erő segítségével hatalmat szerzek.
A hatalom által győzedelmeskedem.
A győzelmen keresztül a láncaim lehullnak.
Az Erő felszabadít.

Tartózkodási hely : Dromund Kaas
Hozzászólások : 19
TémanyitásTárgy: Adria & Tomerin - Fogságban    Adria & Tomerin - Fogságban  EmptySzer. Jún. 29, 2016 2:51 pm

Adria & Tomerin - Fogságban  15438634505_0d8d286695_b
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

a legfontosabb részletek
TémanyitásTárgy: Re: Adria & Tomerin - Fogságban    Adria & Tomerin - Fogságban  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Adria & Tomerin - Fogságban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adria Dax
» Adria & Mer'dithe - Alderaan/Végtelen Dal - Egy hónapja
» Adria & Neutrostorm & Zedihr - Crevasse City
» Lord Tomerin
» Jorel & Tomerin & Zedihr - Rodia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars AU :: Játéktér :: Világűr-
Ugrás: